25 Aralık 2016 Pazar

Himalaya Herbals Beyazlatma Etkili Yüz Temizleme Jeli

Epey oldu Himalaya herbals beyazlatma etkili yüz temizleme jelini alalı. Gratis indiriminde Himalaya herbals 'ın çok sevdiğim neem köpük temizleyicisiyle birlikte denemek için almıştım ve beğenmedim. İçeriğinde sabun, sls/sles yok diyor; fakat ales var; kokusu sabun gibi ve feci bir şekilde kurutuyor cildi bu beyazlatma etkili yüz temizleme jeli.
Gerçi jel dese de aslında krem gibi ve ciltten arındırması da zor.
Yazının en güzel kısmına gelelim; beyazlatma etkili diyor ama normal bir yüz temizleyiciden farkını göremedim geçen birkaç ay içerisinde. Tabii yağlı cilt tiplere uygun yüz temizleyicilerin asla kurutmadığı cildimi 1-2 gün içerisinde gerginleştirip kurutmasını ve bu sırada 1-2 sivilce çıkmasına neden olduğunu saymazsak.
Tekrar yazayım; beğenmedim bu beyazlatma etkili denen yüz temizleyicisini ve tekrardan almayacağım. Yüzümdeki kuru gerginliğin geçmesi için birkaç gün boyunca bepanthen kullandım :/ 1 haftada ancak eski haline döndü cildim.
Himalaya herbals beyazlatma etkili yüz temizleyiciyi  %50 gratis indiriminde 9-10 liraya almıştım diye hatırlıyorum. Tam fiyat eski blog yazılarımda bulunabilir. ( makyaj fırçası temizliğinde işe yarar mı bi' deneyeceğim bakalım)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.