7 Eylül 2016 Çarşamba

KIEHLS Clearly Corrective Dark Circle Perfector spf 30 YORUMLARIM

 Göz altında anında aydınlık ve koyu halkalarda gözle görülür düzelme iddiası ve tabii ki de güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamasıyla ilgimi çekmişti kiehls Clearly Corrective dark circle Perfector spf 30 ; fakat kullanamadım. Çünkü rengi çok açık ve tek bir kişi bile bununla ilgili bir şey yazmamış. Kiehls dark circle Perfector renkli ve bu renk nc30 ve üzerinde bariz kireç gibi duracak bir renk. Üzerini kapatıcıyla kapatmaya çalıştığımda da sanki boya çanağına düşmüş gibi oluyorum. Dağıtması zor; sürerken değil ama sürdükten sonra yapışkan bir his oluyor. Gerçekten benim için uygun bir alışveriş olmadı. ( Fiyatı 125 lira bu arada. )


kiehls clearly corrective dark circle perfector yorumlarım


Kiehls dark circle perfector spf 30 aynı zamanda ince çizgiler üzerinde de etkili denmiş. Bunun dışında tam da üzerinde yazdığı gibi gözaltını anında aydınlatıyor; fakat bu aydınlık benim gibi bir nc35 iseniz  " fazla " aydınlık. Adeta bir florasan beyazı ^^Paraben içermemesi, parfüm içermemesi hepsi güzel hepsi hoş;  c vitamini ve meyan kökü de cildi aydınlatmakta ve rengini açmakta zaten bilinen içerikler. Muhtemelen cilt rengi uygun olup da kiehls dark circle perfector kullananlar memnun kalır ( NC 25 ten yukarısında  gerçekten pek hoş durmayacağını düşünüyorum )

kiehls dark circle perfector


Ps : meyan kökünün ana madde olarak kullanıldığı pek çok doğal cilt rengini açıcı ve aydınlatıcı doğal maske tarifi bulabilirsiniz. Hatta Hintli blogger, YouTuber'ların bir dolu videosu vardı.Şu an Foreo iris illuminating eye massager adlı cihazı kullanıyorum göz çevremde ve oldukça memnunum. Kiehls dark circle perfector'ı kullanamıyorum; ama Foreo iris etkili olacak gibi. Göz çevresine Cyrene epidermal matrix age defying serum, üzerine de balea q10 göz kremini kullandıktan sonra sıra Foreo iris'i kullanmaya geliyor.

kiehls clearly corrective dark circle perfector spf 30 swatch


Bu arada kiehls clearly corrective dark circle perfector'ın açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmesi tavsiye ediliyor. Bu 15 ml ve akşamları yatmadan önce kullanılamayacak bir ürün için oldukça fazla bir süre. ( sabah akşam kullandığım halde 15 ml balea q10 göz kremini 3 ayda ancak yarılayabildim mesela. )

kiehls clearly corrective dark circle perfector  nasıl kullanılır


Özetle kiehls benim için belirsizliğini koruyan bir marka. Hala olmazsa olmaz diyebileceğim bir ürününe rastlayamadım. ( Aslında son aldığım ultra light daily defense 'i epey sevdim.) 

kiehls clearly corrective dark circle perfector spf 30 içindekiler

4 yorum :

  1. Ben de bu markanın güneş kremi ile kil maskesini denemek istiyorum ama fiyatları yüksek geliyor bu yüzden hep erteleyip başka bir ürün alıyorum.

    YanıtlaSil
  2. Kiehls için aynı düşüncedeyiz. Hep o olsun dediğim bir ürünü yok :)

    YanıtlaSil
  3. Pahalı ama kaliteli. Ürün bilgisi için teşekkürler. Deneyeceğim. Bloguma beklerim. Sevgiler

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.