7 Eylül 2016 Çarşamba

6-11 eylül 2016 Gratis İndiriminden Aldıklarım

Uzunca bir süredir indirimlerde eskisi gibi kaybetmiyorum kendimi. Bu Gratis indiriminde de bozulmadı bu durum. Az ve öz bir alışveriş oldu. 
Diğer bloglardaki gibi öyle ilgi çekici renkli kozmetik yazısı olmayacak yani :)

Neler aldım ?

gratis indiriminden aldıklarım : 6-11 eylül 2016


Çok sevdiğim ve tam bir yağlı cilt temizleyicisi olduğunu düşündüğüm Himalaya Herbals Neem Yüz temizleme köpüğünü aldım. Yağlı ciltler için uygun fiyatlı yüz temizleyiciler yazımda da bahsetmiştim. Sıradan bir temizleyici değil; yağlı ciltlere özel pek çok iki sıfırlı fiyattan satılan yüz temizleyici ile yarışabilir + içeriği oldukça temiz.  İndirimli fiyatı 9.90 lira. Yapıştım, bırakmıyorum :) ( buradan gratis 'e ayrıca teşekkür ediyorum- bir gratis gönderisi ile tanışmıştım bu markayla)Bee beauty markasının yeni çıkan yaban İğdeli yüz temizleme köpüğü de alışveriş sepetimdeydi. Lansmanı henüz yapılan bu yaban iğde serisinin şurada burada yazılarını görmüştüm ve merak ediyordum. Bu da temiz içerikli bu arada. Fiyatı da indirimli 9.90'dı. 

gratis indirimi : himalaya herbals , bee beauty


Yüz temizleyici olarak bir de Himalaya herbals'ın parlaklık ve ışıltı veren yüz temizleyicisini aldım. Sırf meraktan aldım ve biraz gereksiz bir alışveriş oldu; ama yüz temizleme jelleri her türlü tüketildiği için sıkıntı yok :) Himalaya Herbals 'ın bu aydınlatıcı yüz temizleyicisi fiyatı 8.50 liraydı indirimli.

himalaya herbals parlaklık ve ışıltı veren yüz temizleme jeli : gratis indirimi


Son olarak Loreal True match kapatıcının 04 beige rengini aldım. Şu an kullandığım sadece 1 ( yazıyla bir ) kapatıcım var ve bitmek üzereydi. Hazır indirim varken, daha önceden kullandığım ve  sevdiğim bu kapatıcıyı alayım dedim. İndirimli fiyatı 22 liraydı. Siz neler aldınız bu Gratis İndiriminden ? Ya da neler alacaksınız?
Ben 3 yıl önce Gratis İndirimi ile çoğunlukla makyaj malzemesi almışım. Çok şey değişmiş 3 yılda :)

gratis indirimi : loreal true match kapatıcı( Gönül gosh vb markaların da kapatıcılarına bakmak- denemek isterdi; fakat standlar daha ilk günden resmen talan edilmişti. Yalnız bildiğim kadarıyla Perşembe günleri Gratislere yeni ürünler geliyor- Belki standlar tekrardan dolar, bakmak lazım. Bir de hala tester olmayan ürünleri açıp deneyen insanlar var. Sonra bu açıp denedikleri ürünü yerine koyup açılmamış birini alıyorlar. O kalabalıkta mağaza görevlileri de yetişemiyor, uyaramıyor böyle davrananları. Cıkcıkcık yapan yaşlı teyzeler gibi olmak istemiyorum ama gerçekten ayıp. )

8 yorum :

 1. güzeller gidip himalaya ürünlerine yüklenmek istiyorum ya güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. elimde bir sürü jel ve köpük temizleyici olmasa himalaya'nın aydınlatıcı özellikli jelini alırdım bak merak ettim yorumlarını bekliyorum ..

  YanıtlaSil
 3. Himalaya'nın ürünlerini seviyor musun? Sence nasıllar?

  YanıtlaSil
 4. Himalaya Köpüğüm tam bitmişken ve çok sevdiğim için yenileyecekken ben de Bee Beauty'nin cazibesine kapılıp onu aldım; ama, Himalaya'da ilk kullanımda yakaladığım aşkı Bee Beauty'de bulamadım... sen ne düşünüyorsun bu konuda, merak ettim? Ama hepsini kullanıp uzun dönem sonucuna bakacağım yine de :) Güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
 5. Az önce bir yazıda da himalaya ürününü okudum. Daha fazla erteleyemiyorum gidip alıcam :)

  YanıtlaSil
 6. Himalayadan ben de çok memnunuum ❤️❤️ :)

  YanıtlaSil
 7. Harika görünüyorlar. İyi günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.