21 Temmuz 2016 Perşembe

Peter Thomas Roth Mega Rich Şampuan - Nasıl ?

Uzunca bir süredir kullandığım ve macera aramadan yenisini aldığım Peter Thomas Roth Mega Rich Şampuandan bahsetmek istiyorum bugün.

Kuru ve çabuk dolaşan; saç kremi, çoğunlukla da saç maskesi kullanmadan kolayca açamadığım - tarayamadığım saçlarımın ilacı oldu diyebilirim Mega Rich şampuan için. Uzunca bir dönemdir ilk defa saç maskelerini sadece bakım amaçlı kullanıyorum. ( eskiden çok sık ve genellikle de saçımı kolayca taramama yardımcı oldukları için kullanırdım maskeleri - maalesef ) Saçlarım parlak ve bakımlı. Aşırı nemli diyemem; ama eski haline kıyasla- tüm o maskelerle vs desteklenmiş haline kıyasla - daha nemli. Ve tüm bunlar sadece bir şampuan ile oldu- garip. 

mega rich sampuan kuru saclar icin
peter thomas roth mega rich şampuan yorumları


Mega Rich şampuan içindekileri fotoğraflarda görebilirsiniz. Evet, sülfat var; ama bu şampuan saçıma o kadar iyi geldi ki umursamıyorım:/ Haftada bir ya da iki haftada bir kullandığım saç maskesi dışında saçıma Mega Rich şampuandan başka bir şey değmiyor. 
Şeffaf renkte ve hafif kokuya sahip bu besleyici saç temizleyicisi ile ilgili söyleyebileceğim tek olumsuz şey fiyatı :  Peter Thomas Roth Mega Rich şampuan 235 ml ve en son 70 lira civarına satılıyordu. 

Online dermokozmetik sitelerin bir kısmı Peter Thomas Roth cilt ve saç bakım ürünleri satıyor. Benim güvendiğim online dermokozmetik siteler de bunların arasında ^^
Mega Rich şampuan sık kullanıma uygun;  ama yukarıda da yazdığım gibi ciddi nem veriyor ve bu vaktinden önce yağlanan, yağlanma problemi yaşayan saçlar için sorun olabilir :)
Benim gibi kuru saçlara sahipseniz tereddüte gerek yok. Yalnız saçlarım yağlanmasa da ikinci gün ilk saatlerdeki kadar hacimli olmadığını söylemem lazım.

hilton hotels shampoo
kuru saçlar için besleyici şampuan - mega rich şampuan


Ps: Saçlarımdaki kabarma ve elektriklenmeyi tek başına bile makul bir seviyeye indiriyor. Nem varsa kaçınılması imkansız kabarmayı ise aveda 'nın şekillendirici saç ürünlerini kullanarak engelliyorum. Daha güzelini daha iyisini bulana kadar Mega Rich şampuan devam etmeyi düşünüyorum ^^

Aranızda kuru ve çabuk elektriklenen saçlara sahip olan varsa kullandığı ve memnun kaldığı saç bakım ürünlerini yorumda yazarsanız sevinirim ^^

shampoo for dry hair blog
Peter Thomas Roth mega rich şampuan içindekiler
peter thomas roth mega rich shampoo

ps 
Kuru ve yıpranmış saçlar için Otacı argan şampuan yorumları blogda mevcut. Birkaç şişe kullanmıştım 3 sene kadar önce; fakat daha sonra başka şehire taşınmam- taşındığım yerde ulaşmanın zor olduğu bahaneleriyle ( aslında daha çok yeni ürünler deneme isteği diyelim biz ona ) başka şampuanlar kullanarak devam etmiştim.

Aynı şekilde kuru ve yıpranmış saçlar için phyto phytokeratine şampuan yorumlarıma da bakabilirsiniz.

4 yorum :

 1. Güle güle kullan..Fiyatı biraz pahalımıymış ne :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ama son zamanlarda en sevdiğim şampuan bu - mega rich :) Fiyatını unutturuyor :)

   Sil
 2. güle güle kullan ben şuan prozinc kullanıyorum 3 lü set dün de bloğumda tanıttım fazlasıyla memnunum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. benim saçımın en büyük eksikliği nem. Onun dışında kırık, kepek vb yok. Son dönemlerde en iyi gelen de bu peter thomas roth mega rich shampoo oldu

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.