25 Ocak 2016 Pazartesi

Maybelline Brow Satin YORUMLARIM

Yaz aylarında sadece 5 Euro'ya satın aldığım ve o zamandan beri ısrarla tavsiye ttiğim kaş ürünü maybelline brow satin bugünün yazısı. ( sanırım Türkiye'de de satılmaya başlanmış bu maybelline ürünü. ) pek çok kaş doldurma ve renklendirme ürününden farkı; maybelline brow satin 'in çift taraflı olması.  Kaşlarınızın durumuna göre birini ya da ikisini birden kullanabiliyorsunuz.
Bir tarafında kalem : Kaşınızda boş yerler varsa çizmeniz veya doldurmanız için
Diğer tarafında kaş farı : aradaki boşlukları doldurabilmeniz için.
Maybelline brow satin 'i maybelline brow drama 'dan ayıran en önemli özellik de bu. Diyelim ki Kaşınızda boşluklar var; maybelline brow drama Kaşınızı çok güzel tarayıp şekil verse de bu boşlukları dolduramayacak.

maybelline brow satin yorumları


Maybelline brow satin ile ise kaşınızdaki boşlukları doldurmak çocuk oyuncağı. 
Şöyle bir eksisi var yalnız;  maybelline brow satin ile kaşınız sabitlenmiyor; taranmıyor da. Sadece kaşınızı dolduruyorsunuz doğal bir şekilde. ( bu arada bendeki rengi dark brown )

Yanında mac brow gel ya da essence lash and brow gel benzeri kaş ürünleri kullanılabilir.
Artıları uygun fiyatı; doğal bir görünüm vermesi ve kolay temizlenmesi maybelline brow satin 'in. Kalıcılık sorunu da yaşamadım hiç. İster yoğun kullanırsınız; isterseniz gerekli yerlere sadece kaş farı ucunu uygularsınız. Size kalmış.

maybelline brow drama vs maybelline brow satin
maybelline brow drama ve mahvolmuş mac brow gel :)


Maybelline brow drama ise doldurma işinde başarısız. Çok da boşluk yoksa kaşlarınızda hem şekil versin hem de sabitlesin diye kullanılabilir. Tabii temizlenmesi zor. Sanki kaşıma uhu sürmüşüm gibi parçalar temizliyordum her maybelline brow drama kullandığımda. 
İkisinden birini seçecekseniz kesinlikle maybelline brow satin derim. Sürümü yumuşacık ve zahmetsiz. Yeterince kalıcı. Kullanması çok pratik çok kolay. Öyle kaş fırçasıydı vs uğraşmıyorsunuz Doğal durması da ayrı bir artısı. İndirime girsin ya da girmesin; yine olsun yine alırım dediğim bir kaş ürünü Maybelline brow satin. Brow drama için ise niye almışım ki diyorum çekmecede gördükçe

maybelline brow satin fiyati en iyi
tüm kaş şekillendirme ve doldurma ürünlerim. Mac brow drama kuruduğu için atmak zorunda kaldım.
Not : maybelline brow drama 2-3 ay içinde kuruyor; fakat brow satin için böyle bir sıkıntı yok ;) zaten kalem ve toz üründen oluşuyor; Nasıl kurusun ;)

4 yorum :

 1. elimde flormarın kaş farı var ama bu ürünü de çok merak ettim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Flormar kaş farı kullanmadım hiç :) ama maybelline brow satin biterse tekrardan alırım düşünmeden :)

   Sil
 2. Şu ana kadar kaşlarımı dolgun göstermek için genellikle doğal yöntemler kullandım etkili olsada zaman alıyo ve uğraşıcağıma yapmiim diyosun. Bu ürünü beğendim teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maybelline brow satin performans fiyat oranı oldukça yüksek bir ürün. Doğal bir görünüm sağlaması en büyük artısı. Kalıcılıkta da sorun yok :) bir de yanında sabitlemek üzere bir kaş jeliniz olursa Başka bir şeye ihtiyacınız kalmaz ^^

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.