24 Ekim 2015 Cumartesi

LUSH RUB RUB RUB Shower Scrub YORUMLARIM

Lush Türkiye 'de satılmıyor belki; ama bu Lush sevenler için engel değil. Lush Rub Rub Rub 'ı yine bir tatilde almıştım. Ölü derilerden kurtulmayı sağlayan, ciltteki batıkları dolaylı olarak azaltan ve daha pürüzsüz bir cilt sağlamaya yardımcı olan " body scrub " lar uzun zamandır vazgeçilmezim.
Pek çok farklı marka kullandım. Lush Rub Rub Rub için en iyisi diyemesem de kötü de diyemiyorum. Bu o ferahlatıcı ve kalıcı kokusuna ayıp olur bir kere ^^

Başlayalım mı karşılaştırmaya ?

lush rub rub almali mi blog yorumlari makyaj bloglari bakim bloglari
lush rub rub rub + korres kuru saçlar için şampuan + tangle teezer aqua splash ; sadece 10 dakika ^^

Lush Rub Rub Rub standart bir body scrub 'a göre daha pahalı; ama standart bir vücut ovucu da değil zaten. Hem cildi temizleyen, hem ölü derileri uzaklaştıran bir duş jeli. Ben denemedim ama aynı zamanda saç derisinde de kullanabilirsiniz deniyor.


Lush Rub Rub Rub kullanıp da " vücudumdaki pürüz ve pütürler azaldı " diyenler de var. ( sanırım keratosis pilaris 'den bahsediyorlar. )
Raen exfoliant scrub 'dan bahsetmiştim birkaç ay önce hatırlarsanız; Lush Rub Rub Rub ölü derileri uzaklaştırmada aynı derecede etkili; fakat Raen kadar nemli bırakmıyor cildi. Gerçi kurutmuyor da.

vucur bakim urunleri batik onleyen urunler blog yorumlari
lush rub rub rub yorumlarım - Lush uzun zamandır satılmıyor Türkiye 'de

Daha etkili bir " scrub " işlevi için kuru, daha yumuşak ve nazik bir şekilde ölü derilerden kurtulmak istiyorsanız da nemli cilde uygulanması tavsiye ediliyor.
Lush Rub Rub Rub gerçekten güzel bir vücut ovucu + duş jeli; fakat çok çabuk bitiyor. 340 ml az bir miktar değil; ama kavanozda olması bir dezavantaj.
Tekrar alır mıyım ?


Bir Lush mağazasına denk gelirsem belki; ama benzer kalitede üstelik de organik Raen ürünleri gerçeği varken çok da aramam sanırım.
Vücut bakım rutinim yazıma da bakabilirsiniz.

lush rub rub rub shower scrub review blog
lush rub rub rub icindekiler - ingredients

Bir de eski ama hala güzel ve etkili olduğunu düşündüğüm watsons body scrub var tabii
( Unutmadan Lush Rub Rub Rub fiyatı 20 dolar civarı. Ben euro son artışını yapmadan yaklaşık 40 liraya satın almıştım ^^ )

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.