24 Ekim 2015 Cumartesi

Apivita Ürün Tavsiyeleri || Ne Alınabilir ?

Apivita bir Yunan doğal kozmetik markası. Bu yazımda olur da yolu bir Apivita mağazasına, Apivita kioskuna, o da olmadı bir mağazada Apivita standına düşen olursa satın alabileceğiniz Apivita ürünlerinden bahsetmek istedim.

Tek kullanımlık Apivita yüz maskelerine bakabilirsiniz öncelikle. Hemen hemen her cilt sorununa göre yüz maskesi mevcut. İkili olarak satılıyor bu tek kullanımlık Apivita yüz maskeleri ve fiyatı 3 euro 'ydu yanlış hatırlamıyorsam. ( yağlı ciltler için derinlemesine temizleyici kil maskesi ve kırışıklıklar için yüz maskesi bunlardan sadece ikisi. )

what to buy from apivita greece
apivita ürün tavsiyeleri - blog yorumları

Aynı zamanda tek kullanımlık göz çevresi maskeleri de var ve bunlar da ikili olarak satılıyor. Göz çevresindeki şişlik ve morluklar için olduğu gibi kırışıklık için olan çeşidi de var. Bu Apivita göz maskelerinden ilki ciltte 10-15 dakika bekletildikten sonra ciltten temizlenirken; ikincisi olan kırışıklık için göz maskesini tüm gece bekletiyorsunuz. Sabah kalktığınızda da  zaten cilt emmiş oluyor; pek bir şey kalmıyor göz çevresinde maskeden geriye. Bir tek aşırı nemli ve yumuşak bir cilt...
Apivita markasının tek kullanımlık bu yüz ve göz maskeleri çok pratik; işe de yarıyor.

must buy in apivita blog makeup blog
apivita tek kullanımlık göz çevresi maskeleri

Bunun dışında önerebileceğim bir diğer Apivita ürünü yine yüz bakımı için : Apivita yüz maskeleri ( Apivita face mask )
Apivita yüz maskeleri 50ml 'lik tüpte. Yine her cilt tipi ve durumuna uygun çeşitleri var. %85 ile %97 arasında değişen doğal içeriğe sahipler.


Genç ve yağlı bir cilde sahipseniz  arındırıcı özelliğe sahip Apivita face mask with propolis 'i tercih edebilirsiniz. Benim gibi 30 + yaş grubundakiler için sıkılaştırıcı özelliğe sahip Apivita face mask with royal jelly ya da kırışıklar için düşünülmüş Apivita face mask with grape de güzel bir seçenek.
Tabii aydınlatıcı özelliğe sahip cilt bakım ürünlerini de es geçmemişler. Cilde aydınlık veren ürünlerden vazgeçemeyenler için Apivita face scrub with bilbery var yine tüpte ve 50 ml.
Tüpte satılan bu Apivita ürünlerinin fiyatları 12 ile 15 euro arasında değişiyor özelliğine göre.

apivita markasina ait urunler tavsiye blog
apivita yüz maskeleri ve scrub

Önerebileceğim bir diğer Apivita ürünü ise Apivita 3 in 1 cleansing milk. Yağlı karma  ve normal kuru ciltler olmak üzere 2 çeşidi var. Göz ve cilt makyajını çok güzel temizliyor; fakat kabin bagajı taşıyorsanız mümkün mertebe havalimanından almaya dikkat edin. 100 ml 'nin üzerinde olduğu için ( tam 200 ml )çöpü boylar kontrolde. (Benim henüz 3-5 kez kullandığım cleansing milk maalesef dikkatsizliğime denk geldi ve gitti bir aktarmada)
Bir de Apivita Foam Cleanser face & eye var hem makyaj hem cilt temizliği için. Diğerinden farklı olarak pamukla değil su ile temizleniyor. İlki ( cleansing milk ) %99 oranda doğal içeriğe sahipken; Apivita Foam Cleanser Face&eye 'da doğal içerik oranı %92 .
Her ikisinin de fiyatı 15 euro. Bir de benim aldığım dönemde %12 gibi komik bir oranda indirimleri vardı. ( Yaz mevsiminde bol bol indirim yapıyorlar. 1 al 1 bedava vb )

apivita natural cosmetics prices review
apivita yüz maskeleri - kırışıklık azaltıcı - sıkılaştırıcı - yağlı cilt için arındırıcı vs vs

Bana mağazada tavsiye edilen Apivita ürünlerinden biri de Apivita natural serum idi. Birkaç çeşidi var; fakat Apivita natural serum radiance yaban mersini ve c vitamini içeriğiyle cilde daha aydınlık ve canlı bir görünüm verme iddiasındaydı. Denedim ve hoşuma da gitti; fakat giderayak Korres wild rose brightening serum 'u alınca bu Apivita ürünü de başka bahara kaldı.


Şampuanlar arasında benim gibi kuru saçlılar için uygun, %90 doğal içeriğe sahip Apivita propoline shampoo for dry / dehydrated hair  'e bakabilirsiniz. 250 ml ve fiyatı 11 euro. Hatta indirim zamanı 9-10 euro'ya satılıyordu bu Apivita şampuan.

yunanistana ozel kozmetik markalari hangileri
apivita mağazası :)

Vücut bakımına gelirsek; fotoğraflarda da göreceğiniz Apivita Rose Pepper serisine bakabilirsiniz. Apivita Rose Pepper Deep Exfoliating Cream ve Rose Pepper Shower gel  bu serinin en uygun fiyatlı ürünleri ( maalesef :/ ) Apivita Rose Pepper Deep Exfoliating Cream daha önce bahsettiğim  ve hala da kullandığım Rejuvi laser body scrubber gibi.
Rose pepper serisi mikrosürkilasyonu arttırıyor ve selülitle savaşa yardımcı oluyor. Seride en güçlü ürün  Apivita Rose Pepper Body Shaping Intensive Serum. Mikrosirkülasyonu arttırıyor, yağ yakımını tetikliyor ve thermal etkisi var. Selülit tedavisi için denenebilecek ürünlerden biri.

Açıkçası Apivita markasında çeşit çok çok fazla her alanda : saç bakımı, yüz bakımı, vücut bakımı, erkek bakımı, çocuklar için bakım vs vs. Bir Apivita mağazasında kolaylıkla kendinizden geçebilirsiniz benim gibi bakım konusunda takıntılıysanız :) Hatta yolunuz düşerse bir Apivita experience Store bu işlerle alakası olmayanı bile etkileyebilir ^^

Bakımlı günler.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.