28 Ekim 2015 Çarşamba

AMWAY Artistry Hydra-V Nemlendirici Bakım Serisi Yorumlarım

Bir süredir kullandığım Amway markasına ait Artistry Hydra –V nemlendirici cilt bakım serisi ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum bugün.  Hydra –V serisi  her yaştan, her cilt tipine sahip kişiler için uygun ve etkili nemlendirme sağlıyor. Özel içeriği ile nemi  hapsediyor  ve 24 saate kadar nemli bir cilt sağlıyor. Sadece kadınların değil erkeklerin de rahatlıkla kullanılabileceği bir cilt bakım serisi ve Nobel ödüllü bir buluştan esinlenerek cildi her gün esnek, yumuşak ve pürüzsüz hissetmek için geliştirilmiş.
Serideki ürünleri 2 aşamada inceleyeceğim. Böylece siz de kendinize uygun  olan Hydra –V ürünlerine karar verebilirsiniz.

Amway Artistry Hydra-V serisi yorumlarım

İlk aşama cildi hazırlama ve bu aşamadaki ürünleri hangi cilt tipinde olursanız olun kullanabiliyorsunuz.  Ferahlatıcı Köpüklü temizleyici ile ferahlatıcı tonikten oluşuyor bu aşama.  Hydra-V Köpük temizleyici nemli cilde uygulanıyor; tüm kir ve makyajı temizliyor. Hydra-V Ferahlatıcı Tonik alkol içermiyor; isterseniz parmaklarınızla isterseniz de bir pamukla uygulayabiliyorsunuz cilde.İkinci aşama Özel Bakım ve Nemlendirme Aşaması.
Özel bakım için kullanılan Hydra-V Vital serum.  Jel yapıda bir serum; kolayca emiliyor; yağlı veya yapışkan bir his bırakmıyor ve  her cilt tipi için uygun. Tek başına uzun süre nemli cilt sağlıyor. Sonrasında kullanılacak Hydra-v nemlendirici kremin etkisini arttırıyor. Cildin aydınlık ve nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Hydra-V Canlandırıcı Konsantre Cilt Serum’dan sonra nemlendirici krem kullanıyoruz.Nemlendirme aşamasındaki ürünler aşağıdaki gibi
Kuru ve yağlı ciltler için Canlandırıcı jel  (hydra-v Canlandırıcı Jel )
tüm cilt tipleri için uygun olan Besleyici jel ( hydra-v Besleyici Jel Krem ) ve
kuru ciltlere özel  yenileyici nemlendirici krem( hydra-v Yenileyici Nemlendirici Krem)
Tabii bir de göz çevresi için canlandırıcı jel krem (hydra –v Göz için Canlandırıcı Jel Krem) var.

Normal ve kuru ciltler için Hydra-V Nemlendirici Serum


Ben bir yağlı ciltli olarak ikinci aşama olan özel bakım ve nemlendirme aşamasında Hydra –V canlandırıcı konsantre cilt serumu yanında sabahları Hydra –V canlandırıcı jeli, akşamları da Besleyici jeli kullandım. Sabah ve akşam göz çevresi için canlandırıcı jel kremi uygulamayı da unutmadım.  Cildim yeterince nemli olduğu için sabahları pudramı olduğu gibi uygulayabildim; ayrıca bir makyaj bazı kullanmadan da cildimde pütür pütür bir görünüm oluşmadı. Cildim daha yumuşak, daha nemli; ama yağlı değil. Akşamları biraz daha fazla nem sağlayan ( Nemlendirici kremlerin sağlayacağı nem seviyesi ambalajlarının üzerinde birden üçe kadar su damlası ile gösterilmiş) , nem seviyesi 2 damla olan hydra-v besleyici jel kremi kullandım hem yüzüme hem de boynuma. Canlandırıcı jele göre daha fazla nem sağlıyor; fakat sabah aynı şekilde parlak ama yağlılıkla alakası olmayan bir ciltle uyandım.

Amway Hydra-V Nemlendirici Bakım Serisinden Kullandıklarım

Genelde nemlendirici kremlerle anlaşamayan cildim Hydra-V serisi ile iyi anlaştı. Nemlendirici kremleri de dahil olmak üzere tüm Hydra-v serisini beğendim; fakat özellikle göz çevresi için canlandırıcı jel krem ve canlandırıcı konsantre cilt serumu bu seride favorilerim oldu. Çiğnenebilir demir tabletlerinin yanına sipariş edeceğim yeni  Amway ürünleri eklendi.

Amway Artistry Hydra-V Vital Skin Serum

Bu arada Artistry Hydra-V bakım ürünlerini kullanmak isteyenler için : Amway bir doğrudan satış şirketi ve diğer Amway ürünleri gibi Artistry Hydra –V cilt bakım serisi ürünlerine Amway serbest girişimcileri yoluyla ulaşabiliyorsunuz. Çevrenizde bir Amway serbest girişimcisi yoksa Amway Türkiye Merkez Ofisini arayabilirsiniz. Sizi bir Amway serbest girişimcisine yönlendiriyorlar ya da www.amway.com.tr üzerinden seçebileceğiniz bir Amway serbest girişimcisi aracılığıyla 7 gün 24 saat sipariş verebiliyorsunuz. Siparişler Türkiye’nin her yerine ortalama 72 saat içerisinde ulaştırılıyor.

1 yorum :

  1. Amwayin ilk ürünleri temiz içerikli ev temizliği detarjanlardı, firmalar aşıyorlar kendilerini .. Güzel yazı olmuş emeğine sağlık, bende bloguma beklerim takipteyim.;)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.