23 Eylül 2015 Çarşamba

ELANCYL TONING FOAMING SCRUB || SIKILAŞTIRICI SCRUB YORUMLARIM

Haziran 2015 'ten beri kullandığım Elancyl toning foaming scrub hakkında yazmak istedim bugün. Elancyl 'in selülit giderici jelini kullanırken diğer banyo ürünlerini de kullanırsam daha etkili olur diye düşünmüştüm ve hem duş jelimi  hem de vücut ovucumu Elancyl 'in sıkılaştırıcı ürünlerinden seçtim. ( Biraz daha indirimli olduğu için ikisini de hepsiburada 'dan sipariş vermiştim. )

elancyl urunleri kullananlar yorum blog
elancyl toning foaming scrub review

Aslında etkili bir ovucu olduğu halde sıkılaştırma açısından bir farkını göremedim. Normal bir scrub; sadece biraz daha küçük ve etkili tanecikleri var; aynı zamanda duş jeli gibi de kullanılabiliyor ( çünkü köpürüyor) ve rahatsız edici olmayan bir kokusu var. Epilasyon sonrasında kullanılmasında sakınca yok; çünkü tuz içeren scrub'lar gibi cildi yakmıyor.


Elancyl toning foaming scrub 150 ml ve eğer ikinci siparişim de ilki gibi gelseydi tekrardan almaya devam edebilirdim; fakat ilk Elancyl scrub  kapağı korumalı ve beyaz renkte iken ikinci siparişimde gelen Elancyl toning foaming scrub 'da hem koruma yoktu hem de kapak rengi şeffaftı. Açıkçası ürün yapısı da ilk aldığımda biraz daha yoğun iken ikincisinde ilkine göre daha az yoğundu. Renk ve koku, hatta tanecik yapısı bile aynı olmasına rağmen şüphelendim ve koruma ambalajı olmayan bir ürünle tekrar karşılaşmak istemediğim için üçüncü bir Elancyl toning scrub almayacağım.

elancyl selulit giderici vucut sikilastirici yorum
elancyl toning foaming scrub - vücut ovucu yorumları

Fiyatı indirimli olarak 35 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. tek bir Elancyl toning foaming scrub 1-2 ay rahatlıkla kullanılabiliyor ayrıca; ama yukarıda da yazdığım gibi tekrar almayacağım. Şu an lush Rub Rub kullanıyorum.

Yapı olarak aynı; koku daha güzel. Bir de daha önceden yazdığım keratosis piliaris 'e de ilginç bir şekilde iyi geldiğini keşfettim. Kullandığım diğer Lush ürünleri yazılarına da bakabilirsiniz bu arada. Lush aqua mirabilis mesela ^^

elancyl urunleri fiyatlari nedir ise yariyor mu
elancyl body scrub yorumları - özellikleri


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.