14 Eylül 2015 Pazartesi

BIOSELECT Organik Makyaj Temizleyici || Organic Make-Up Remover

Hem cilt makyajını hem de göz makyajını kolayca çıkaran Bioselect Organik Makyaj Temizleyici 'yi paylaşmak istedim bugün. Normalde kullandığım makyaj temizleyici 100 ml 'nin üzerinde olduğu için hava alanında çöpü boylamıştı


ben de gittiğim yerde zeytinden mamül kozmetik ürünler satan bir küçük mağazadan aldım.
Son dönemde kullandığım pek çok kozmetik ürün gibi Bioselect Makyaj temizleyici de temiz içerikli; her cilt tipi için uygun; üstüne bir de organik. ( %91 oranında organik içerik var. )

bioselect makeup remover for all skin types review
bioselect organic make up remover - organik makyaj temizleyici

Makyajı iyi temizliyor. Çok iyi demiyorum; çünkü göz makyajını oldukça iyi temizlerken cilt makyajını temizlemede biraz eksik kalıyor. Makyajımı Bioselect Organik Makyaj Temizleyici ile temizledikten sonra bir de tonik ile yüzümü sildiğimde pamukta hala fondöten veya pudra lekesi görüyorum.


Bu makyaj temizleyici ile cildim şimdiye kadar sadece Lush ultrabland ile olduğu gibi yumuşak oluyor. Bir de üzerine yüz temizleyici kullanmak istemiyorum açıkçası. Sadece tonik ile siliyorum ve göz kremimi kullanıyorum. ( tabii nemlendirici serumumu da )
Bioselect Organik Makyaj Temizleyiciyi nasıl kullandığımı da anlatayım. Aslında üzerinde " bir miktar makyaj temizleyiciyi alıp parmaklarınızla cildinize uygulayın, sonra pamukla silin ve cildinizi yıkayın " yazsa da ben nemli pamuk ile siliyorum, sonrasında da yıkamıyorum.

bioselect makyaj temizleyici fiyati kullananlar
bioselect organik makyaj temizleyici yorumları

Fiyatı 9 euro olan Bioselect Organik Makyaj temizleyici bitince bir daha alır mıyım ? Almam. Zaten Türkiye 'de de satılmıyor sanırım.


Bioselect losyon kıvamında ve kullanımı daha kolay olsa da her türlü makyajı çok güzel çıkarması ile hala ilk tercihim ultra bland. Evet Lush çok iyi içeriğe sahip değil; Bioselect markası gibi organik hiç değil; ama seviyorum ^^

organic skincare products from greece
bioselect organik makyaj temizleyici içindekiler

 Organik demişken rawganic organik makyaj temizleme mendili yorumlarımı da bulabilirsiniz blogda

2 yorum :

  1. türkiyede olsaydı alabilirdim bunu..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Güzel aslında. Cildime Bakım yaptığını da hissediyorum; bir makyaj temizleyici için garip olsa da ;) ama bioselect markasına rastlamadım burada. Internet'ten araştırınca Gittigidiyor benzeri sitelerde bioselect makyaj temizleyici satışı var gibi görünüyor. Bir de doğal ürün satışı yapan bi' sitede gördüm; ama farklı bir makyaj temizleyici sanırım

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.