12 Eylül 2015 Cumartesi

BENEV Vital Eye Cream YORUMLARIM

Yaz başında almıştım Benev vital eye cream 'i. Hatta bu göz kremi ile birlikte bir de Benev BHA exfoliator almıştım. Standart göz kremlerinin aksine tam 19 gram olması ilk göze çarpan özelliklerinden. Ben sabah - akşam günde iki kez uygulayarak toplamda 3 ay kullandım.
Benev vital eye cream iddiaları oldukça göz kamaştırıcıydı. Ben hem markaya güvendiğim için ( Benev oldukça başarılı bir dermokozmetik markasıdır. ) hem de göz kreminin iddialarının benim sorunlarımla örtüştüğünü düşündüğüm için satın aldım. ( Yanlış hatırlamıyorsam 200 liraydı Benev vital eye cream o zaman. Şu an zamlanmış olabilir. )

benev products benev vital eye cream blog 2015 review
benev vital eye cream yorumları

Göz kremi üçü bir arada iddiası taşıyor.Diyor ki; düzenli kullanımda göz altı morlukları, göz altı torbaları ve göz çevresi çizgilerinin azaltılmasına yardımcı olur.


Kötü tek bir özelliğini sayamasam da var olan çok az morluğu gidermesi ya da göz altı torbalarında etkili olması konusunda kesin konuşamıyorum. Etkilerin gözlemlenebilmesi için 8-12 haftalık bir kullanım yeterli denmiş bu arada; ben de yaklaşık 13-14 hafta kullandım bir Benev vital eye cream 'i; ama bazı sabahlarda aynada incelediğim göz çevresinden memnun kalsam da bazı sabahlarda yine bir öff çıktı ağzımdan ve önce soğuk bir tatlı kaşığı; sonra da mac fast response 'dan yardım almak zorunda kaldım.


Aslında çok da uzun yazmak istemiyorum ama içerik güzel olsa da, güvenilir ve etkisi kanıtlanmış ürünler sunan bir firmaya ait olsa da göz kreminden memnun kalmak her zaman mümkün olmuyor. Geç uyuduğum, fazla uyuyamadığım zamanlarda Benev vital eye cream bile kar etmedi ^^
Göz çevremde neredeyse 33 yaşıma rağmen hala kırışık olmamasında nasıl bir etkisi vardır bilemiyorum; ama bu göz kremi hyaluronik asit, ginseng ekstresi ve yeşil çay ekstresi de içeriyor. ( Daha başka pek çok etken madde ile birlikte. )

benev vital eye cream fiyati 2015 ise yariyor mu benev urunleri
benev vital eye cream özellikleri nelerdir ?

Benev ürünleri ambalajı ile de bir iki kelime söyleyip yazıyı bitireyim. Kullandığım pompalı göz kremi ambalajları arasında en kalitelisi. Ne kadar ürün isterseniz o kadar ürün çıkarabiliyorsunuz. İstediğiniz kadar çıkacak şekilde ayarlayabiliyorsunuz.
Tekrar alır mıyım bilmiyorum; fakat şu anda denemem için gönderilen başka bir markaya ait nemlendirici göz kremini kullanıyorum.


Benev vital eye cream 'i göz altındaki varsa şişliği azaltmak üzere kullanamayacağımı biliyorum.
Morluk azaltma özelliği hakkında da sağlıklı yorum yapamıyorum.
Biliyor musunuz en güzeli şöyle sade ve nemlendirici özellikli bir göz kremi kullanmak, altına da güzel bir hyaluronik asit serum tabii ^ Sanırım en iyi göz kremi arayışımdan yavaş yavaş vazgeçiyorum :)

benev urunleri kullananlar 2015
benev vital eye cream - benev göz kremi - icindekiler

Uzun zamandır göz kremi yorumları okuyamıyorum bloglarda. Siz hangi göz kremini neden kullanıyorsunuz? Beğendiğiniz ve çok başarılı bulduğunuz bir göz kremi var mı?

4 yorum :

 1. Ben göz kremi kullanmaktan vazgeçtim. Yüzümde kullandığım nemlendiriciyi göz çevreme de kullanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yalnız o yaptığınız pek doğru değil :/ yüz için üretilmiş kremler göz Çevresi için ağır gelir ve milia oluşabilir

   Sil
 2. benim morluklara shiseido ibuki çok iyi gelmişti ve tamamen hayatımdan kapatıcıyı çıkarmıltım. ama şımdı mahkum kaldım yine kapatıcılara. şu anda nem vermesini sevdiğim için vitacreme b12 kullanıyorum. onun dışında dr.murad a geçmeyi düşünüyorum ama elimde hediye olan amway ve innova da var ve amway e az baktım çok güzel nem ve ferahlık verdi. aklımda absolutiondan senın kullandıgın göz kremi de var. yanı kafam iyice karışık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vitacreme b12 kullanmasan daha iyi aslında :/ içeriği berbat; dermokozmetik bile değil :/
   Shiseido'nun her serisi ayrı güzel; ama uygun fiyata almak için bi' uzak Doğu seyahati lazım. Cilt bakımında süreklilik esas aslında. Benev vital eye cream güzel, iyi bir markanın ürünü; ama tek başına yetersiz . Bundan sonra göz çevresine de hyaluronic acid kullanacağım ;) en azından etkisi belli ^^

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.