25 Temmuz 2015 Cumartesi

YAŞAMDÜKKANI ALIŞVERİŞİM VE İNDİRİM KODU

Geçenlerde yasamdukkani.com.tr 'den yaptığım bir alışverişi paylaşmak istedim bu yazıda. Organik ve temiz içerikli ürün sevenler için; bu online alışveriş sitesinde pek çok organik cilt bakımı, makyaj ve saç bakımı markasının satışı var.
Ben ilk kez alışveriş yaptım ve alışverişimde 25 lira indirim sağlayan instagram1 kodunu kullandım. ( Bu kodu instagram hesaplarında duyurmuştu firma. 50 lira üzeri her alışverişte kullanılabiliyor indirim kodu ve 31 Temmuz'a kadar geçerli. )

yasamdukkani indirim kodu temmuz 2015
yasamdukkani.com.tr alışverişim ve 25 lira indirim kodu
Fotoğraflarda da görülen Biopark cosmetics Hindistan cevizi yağı , Biopark cosmetics Shea butter, orabrush dil temizleyici fırça ve Simplers Botanicals Organic scar oil ( yaraların iz bırakmadan geçmesini sağlayan yağ ) aldım.
Yine fotoğrafta görülen bir paket dolusu tester ise siparişimle birlikte gönderilmiş. İçerisinde merak ettiğim Absolution serum testerları da vardı ve sürpriz oldu benim için.
Çünkü alışverişimi siteye üye olmadan yapmıştım. Blog mail adresimi değil, kişisel mail adresimi kullandım; herhangi bir sipariş notu da bırakmadım; buna rağmen  bir dolu tester yollanmış. ( Hiçbir online alışverişimde sipariş notu bırakmıyorum; genelde de alışverişim dışında bir şey de gönderilmiyor, yüzlerce liralık bir alışveriş olsa bile; ama yaşamdükkanı bu konuda epey cömert. Alışverişimden sonra tek olmadığımı; herkese bu şekilde gönderi yaptıklarını gördüm. )


Aldıklarımın hepsi çok iyi paketlenmiş ve sıvı haldeki hindistan cevizi yağı da bir gram bile dökülmemiş halde ulaştı. Bunu da ekleyeyim.
Açıkçası çok memnun kaldım bu alışverişten. Daha önce cyrene kozmetik alışverişim hakkında da yazmıştım hatırlarsanız. Şu ana kadar tester konusunda son derece cömert olduğunu söyleyebileceğim ikinci online alışveriş sitesi oldu yasamdükkanı. ( birinci sırada, testerı bırakın tam boy ürün bile gönderen Cyrene kozmetik var ^^ )

organic scar oil price
organic scar oil - simplers botanicals - yasamdukkani


Organik, temiz içerikli kozmetik ve bakım ürünleri için bu siteye arada sırada bakacağım böyle. İnstagram hesaplarındaki indirim kodları ile her şey çok uyguna geliyor.

Bu arada yaşamdükkanı'nda sevdiğim bir diğer özellik de eft ile ödeme seçeneğinin olması.
Ürünlerim fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama 100 gramlık organik shea butter ve hindistan cevizi yağı 39 lira , 2li orabrush dil fırçası 24 lira civarı , scar oil ise 40 lira civarı olmalıydı. Tabii tüm bunların toplamından 25 lira düşüyoruz instagram1 kodu ile ^^

scar oil ne ise yarar blog yorum
organic shea butter - coconut oil - scar oil - orabrush tongue cleaner ^^
Alışveriş yaptığım online dermokozmetik siteler ile ilgili yazıma da bakabilirsiniz.
Online alışveriş sitelerinde kargolama hızı üzerine bir yazım da vardı. Belki ilginizi çekebilir ^^

Sevgiler

2 yorum :

 1. bende defalarca alışveriş yaptım. ilk alışverişlerde blogger olduğumu bilmiyorlardı ve dolu dolu testerlar geldi. tabi ben hemen tav oldum :) daha çok markalar istiyorum onlardan. absolution markasının maske ve serumunu ufak boy çıkarmışlar ve çok ucuz baktın mı hemen aldım ben

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben ilk kez yasamdükkanından alışveriş yaptım. Üstelik üye hesabı bile oluşturmadım, mail adresi olarak da başka bir mail kullandım ve bir sürü hediye tester geldi :)
   demek ki blogger ya da normal müşteri diyerek ayrım yapmayan bir firma.
   ama shea butter 'ı sevmedim. pütürlü bir yapısı var. cyrene shea butter çok daha homojen bir yapıya sahipti. Bir daha biopark shea butter almayacağım :/

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.