1 Temmuz 2015 Çarşamba

BIODERMA Atoderm Duş Jeli YORUMLARIM

Bu aralar vücut bakım ürünlerinden gidiyoruz. Mevsim yaz, havalar da sıcak ve günde iki kez duş almayı gerektiren kıvamda olunca Bioderma Atoderm shower gel 'den bahsetme zamanı gelmiştir dedim. Aslında aylar önce almıştım bu duş jelini. Kuru ve hassas ciltler için uygun. Sabun, renklendirici ya da koruyucu katkı maddesi içermiyor.
Hala var mıdır bilmiyorum; fakat ben satın aldığımda 1+1 kampanyası vardı ve 2 adet 500 ml 'lik Bioderma Atoderm duş jeli 55 liradan satılıyordu. Pompalı olduğu için kullanımı kolay bu arada. Sadece vücut temizliğinde kullansam da ayrıca yüz temizliğinde de kullanılabileceği yazıyor üzerinde.


soap free shower gel bioderma atoderm yorumlari blog
bioderma atoderm gentle shower gel -  atoderm duş jeli

Kokuya karşı hassas olanlar için ; Bioderma atoderm duş jeli maalesef hafif de olsa parfümlü.
İçeriğindeki bakır sülfat ile nazikçe temizliyor; gliserin ve coco glukasit ile de gerginlik hissinin azalmasına destek oluyor.


Açıkçası kullanım sonrasında cildim nemli olmuyor; fakat başka pek çok duş jeli ile yaşadığım gerginlik ve kuruluk hissi de olmuyor. ( bu kuruluğu nasıl anlatayım; bazı duş jelleri - özellikle market duş jelleri kullanımından sonraki 1-2 saat içerisinde alt bacaklarım reklamlardaki susuz kalmış ve çatlamış görünümlü toprak gibi görünüyor çok yakından bakınca. )

bioderma dus jeli yorumlari blog
bioderma atoderm duş jeli yorumlarım

Bioderma atoderm duş jeli kullandıktan sonra nemlendirici kullanmasan da kuruluk yok ama tabii ki nemlendiriyorum cildimi yine. Benzer şekilde nemlendirici özellikli neutraderm duş jeli nden bahsetmiştim eski yazılarımdan birinde. O da 500 ml ve aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor.
Market markalarına ait duş jellerinden, vücut bakım ürünlerinden iyice koptum. Bioderma atoderm duş jeli biterse muhtemelen yine dermokozmetik bir markanın duş jeli ile devam ederim. Belki temiz içerikli raen duş jeli kullanırım, bilmiyorum; Fakat Bioderma atoderm duş jeli almamak için de bir neden göremiyorum ^^
bioderma dermokozmetik yorumlari
bioderma biobonus puani

Benim gibi pimpirikliyseniz bir bakabilirsiniz.
Bu arada atoderm demişken ; Bioderma atoderm serisinden dudak koruyucu kullanmıştım uzun zaman önce; hatta hala çekmecemde bir adet var. Bu mevsimde pek kuruluk olmaz; ama kış mevsiminde kullanmak isteyenler bioderma atoderm lip stick yazıma bakabilirler. ^^

bioderma dus jeli icindekiler atoderm serisi
bioderma atoderm duş jeli içindekiler


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.