29 Haziran 2015 Pazartesi

RAEN Exfoliant Scrub HAKKINDA

Uzun zaman önce aldığım Raen Exfoliant Scrub adlı vücut ovucusundan bahsetmek istedim bugün. Şubat ayında lila kutu alışverişi yazımda paylaştığım ürünlerden biriydi. Neredeyse yarım kiloluk kavanozdaki bu scrubı geçtiğimiz aylar boyunca kullandım. Kullanmadan önce fotoğrafını çekmeyi her zamanki gibi unuttuğum için alışveriş yazımdaki fotoğrafı ve bu yazıdaki boş kavanoz fotoğrafı ile yetineceksiniz. ^^

home made exfoliant body scrub diy
raen exfoliant scrub - vücut ovucu yorumlarım


Raen Exfoliant Scrub içerisinde esansiyel yasemin, ıtır, bergamot, portakal, lavanta yağları; fındık yağı ,lavanta taneleri , kaya ve deniz tuzu var. Her bir içeriğin bu vücut ovucuya sağladığı farklı özellikler var tabii ; ama hepsi bir yana Raen Exfoliant Scrub ince, kum gibi tanecikleriyle hem ölü derilerden nazikçe kurtarıyor; hem güzel kokuyor ; hem de sonrasında cildi oldukça nemli bırakıyor.


Batık sorununu büyük oranda azalttığını da ekleyebilirim. Daha önceden mutlaka bahsetmişimdir; yüzümün aksine vücudum oldukça kuru ve sürekli nemlendirme ihtiyacı duyuyorum; Fakat banyoda bu scrubı kullandıktan sonra nemlendirmeye ihtiyaç bırakmayacak kadar yumuşak oluyor cildim.
Benim gibi değişik vücut ürünleri kullanmayı seviyorsanız; özellikle vücut ovucular olmazsa olmazınızsa Raen exfoliant scrub 'a da bakabilirsiniz.

Kullandığım diğer scrublar ile kıyaslarsam :

raen nasil marka raen fiyatlari blog
raen exfoliant scrub içindekiler


1. el yapımı. Siz sipariş verdikten sonra taze taze üretiliyor ve yollanıyor.
2. Koruyucu yok. Son derece temiz içerikli.

Raen exfoliant scrub 445 gram ve fiyatı 42 liraydı en son.
Raen ürünlerini raen online satış sitesi( 75 lira üzeri kargo bedava) ; ya da Lila kutu 'dan kargo bedava olarak alabiliyorsunuz.

Blogda bahsettiğim bazı vücut ovucu yazılarına bakmak isterseniz

freeman body scrub
watsons calming body scrub
bee beauty vanilla and cheesecake body scrub  ( Bu gratis mağazalarında satılıyor. )

Ps : Bu scrub içerisindeki anti selülit yağları uzun kullanımda cilt altı yağ dokusuna etki eder ve selüliti azaltır deniyor; fakat bence ölü derilerden kurtarması ve cildi nemlendirmesi yeter de artar.
Bu arada selülitlerden nasıl kurtulurum diyenler için de bir yazı var blogda. ^^

batik onleyici vucut urunleri yorumlari
raen exfoliant scrub kullanmadan önce fotoğrafını çekmeyi unuttum maalesef :/

Scrub demişken lazer epilasyon yaptıranların daha çok seveceği rejuvi laser body scrubber yazıma da bakabilirsiniz.

2 yorum :

  1. benim en sevdiğim scrubum neredeyse tarihi bitecek ama ürünü bitiremedim. oldukça bereketli =)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ben neredeyse iki günde bir mutlaka kullandığım için bitirmem zor olmadı :) Raen ürünleri gerçekten güzel, içim rahat kullanıyorum. Freeman vb bir sürü body scrub kullandım; ama bunun verdiği etki bir başka :) Elimdeki cyrene maske bitince thermal çamur maskesini ve yüz scrubını alabilirim raen 'in. hem de pek çok markaya göre daha uygun fiyatlı ^^

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.