3 Haziran 2015 Çarşamba

Miss W Makyaj Ürünleri

Merhaba ;
İki hafta kadar önce instagram sayfamdan paylaştığım;  Yaşam dükkani tarafından gönderilen Miss W makyaj malzemelerini burada da paylaşmak istedim,Site organik makyaj malzemeleri, cilt ve saç bakım ürünleri satışı yapıyor.

Benim lila kutu 'dan satın aldığım absolution göz kremi 'ni de yaşam dükkanı getirtiyormuş. ( ve tüm absolution ürünlerini.)
Bana denemem için gönderilenler ; fotoğrafta da göreceğiniz allık ( rengi birebir böyle ) , maskara ve mor renkli oje ^^ Bu üç makyaj malzemesinin ortak noktası organik ve sertifikalı olmaları. Organik makyaj malzemeleri genelde hamilelik ve emzirme döneminde sık tercih edilse de; son zamanlarda mümkün olduğu kadar az kimyasala temas etmek isteyenlerin de tercihi.
(  Miss W ojeler  Paraben, toluen, formaldehit, reçine ve fenoksietanol içermiyor ;  organik maskara ise %98.9 oranında doğal içeriğe sahip; rimel ise içeriğindeki organik aloe vera suyu ile kirpiklere nem sağlıyor ve besliyor. ( Ben temiz içerikli ürün kullanımına saç bakımı ile başlamıştım ; şimdi zor da olsa hafif hafif cilt bakımında da temiz içeriğe yöneliyorum.)

organic makeup products review miss w
miss watson makyaj ürünleri


Bu arada miss W ( ya da Miss Watson ) makyaj malzemelerinin ambalajları fotoğrafta gördüğünüz gibi değil; bunlar blogger gönderimi için tester ürünler diyerek bitireyim yazımı.


İlerleyen zamanlarda ayrıntılı bir yazı daha yazabilirim; fakat şimdilik söyleyeceğim uzatma etkili rimelin biraz sıvı olduğu, sürerken dikkatli olunmazsa bulaşma olabileceği; ama gün sonuna kadar akma yapmadığı. Bir de çabuk temizleniyor. ( destansı bir uzunluk da vermiyor; ama temiz içerikli. Fırça şeklini değiştirerek hem  hacim hem uzunluk vermesini sağlayabilirler belki ? :) )
organic makeup prices
miss watson allık

ps : Miss w makyaj malzemeleri lila kutu'da da satılıyor bu arada.
Miss w ojeler 19 lira
Allık 59 lira
Miss w rimel ise 49 liradan satışta.

doğal kaş ve kirpik uzatma yöntemleri yazıma da bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.