25 Haziran 2015 Perşembe

DESERT ESSENCE thoroughly clean face wash YORUMLARIM

Merhaba ;
Yorumlarda ve daha çok maillerde Desert Essence thoroughly clean face wash adlı yüz temizleyiciyi beğenip beğenmediğim ve tavsiye edip edemeyeceğim gibi sorular geliyordu. Fazla uzatmadan bu karma ve yağlı ciltler için uygun olan cilt temizleyici hakkındaki yorumlarımı paylaşayım.

vegan skincare desert essence blog
desert essence thoroughly clean face wash -- karma- yağlı ciltler için yüz temizleyici

Desert essence thorougly clean face wash öyle çok nazik bir temizleyici değil; fakat cildi yoran, kurutan bir yüz temizleyici hiç değil. Jel değil, daha önceki kullandığım desert essence ürünleri yazımda da bahsettiğim gibi temiz içerikli; aklınıza gelebilecek pek çok kimyasalı içermiyor - paraben yok sülfat yok parfüm yok, hayvanlar üzerinde test edilmiyor.
Çay ağacı yağı içeriyor ve kullanım sonrasında cilt hem yumuşak hem de fazla yağdan arınmış oluyor. Geçen zaman içerisinde bu yüz temizleme jelini  birkaç kez günde 2 kez kullandım sabah ve akşam olmak üzere, yine kurutmadı. Gözlemlediğim bir diğer şey ise; pek çok yüz temizleyici ile yaşadığım o " cildi temizledikten sonra en geç 1 saat içerisinde tekrar yağlanan cilt " sorununu yaşamamam oldu.Yoğun ve ( bence ) biraz rahatsız edici kokusu dışında bir eksisini söyleyeyemem. Gerçi kokusunu sevenler de varmış.

ucuz ve temiz icerikli cilt bakim urunleri yorumlari
tea tree oil var içerisinde ^^


Bir %50 migros indiriminde tekrardan alıp kullanabilirim Desert essence thorougly clean face wash adlı bu yüz temizleyiciyi. Diğer desert essence yazımda bu yüz temizleyicinin içeriğini de paylaştığım için tekrardan yazmayacağım.

desert essence yuz temizleme jeli yorumlari
daha temiz içerik ^^
Bir de thoroughly clean face wash 'ın tesadüfen farkettiğim bir özelliğini daha ekleyeyim. Makyaj fırçalarını zeytinyağı veya başka herhangi bir temizleyici yağ olmadan çok iyi temizliyor. Makyaj fırçası sigma f 80 ya da real techniques expert face brush gibi sık kıllı da olsa sonuç değişmiyor : tertemiz oluyor fırçalar. Bu da aklınızda bulunsun. Bu arada desert essence thoroughly clean face wash 'ı ben indirimli 19 liraya almıştım yanılmıyorsam. Yurt dışında da aşağı yukarı aynı; aynı boyuttaki desert essence yüz temizleyici 9-10 dolardan satılıyor.Makyaj fırçası nasıl temizlenmeli konulu yazıma da bakabilirsiniz.

desert essence migros
desert essence yuz temizleyici kullanımı

1 yorum :

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.