8 Mayıs 2015 Cuma

REJUVI Laser Body Scrubber YORUMLARIM

Daha önceden sizinle paylaşmışmıydım bilmiyorum; lazer epilasyon çekindiğim bir işlemdi.  En iyi epilasyon cihazı hangisi  yazımda ufak da olsa bilgi vermiştim bu konu hakkında.

Tüylerden %80 - 90 oranında bir daha çıkmayacak şekilde kurtulmayı sağlayan lazer epilasyon aynı zamanda pek çoğumuzun şikayetçi olduğu batık sorununa da çözüm getiriyor.
Tabii lazer epilasyon için kullanılan cihaz önemli; bununla birlikte hangi cihaz kullanılırsa kullanılsın ciltte aktif bronzluk olmaması da istenenlerden biri. Genelde alexandrite lazer epilasyon cihazları için açık ten ve koyu renk tüy kombinasyonu uygun denirken ; dalga boyu farklı bir iki cihaz biraz daha koyu renk ciltlerde de kullanılabiliyor, alexandrite 'a göre daha ince tüyleri de görebiliyor bu arada.
lazer epilasyon cihazları ile ilgili bir yazı yazabilirim belki ilerleyen zamanlarda ; fakat bugünü yazısı lazer epilasyon yaptıranların oldukça işine yarayabilecek bir vücut bakım ürünü.

rejuvi laser body scrubber for scars on legs


Rejuvi laser body scrubber 'dan bahsedeceğim bu yazıda. Daha önceden başka makyaj blogları yazmış mı bilmiyorum.
Lazer epilasyon öncesinde ya da sonrasında kullanabileceğiniz bir " ölü deriyi uzaklaştırma " ürünü laser body scrub. Beyaz krem yapıda. İçinde minik ve belli belirsiz partiküller var.

Rejuvi laser body scrubber nasıl kullanılıyor ?


Temiz cilde çok az miktar ürünü uyguluyorsunuz. En güzeli uygulama yapacağınız bölgeyi uygulamanın hemen öncesinde yıkayıp kurulamak. Kuruladıktan sonra Rejuvi laser body scrubber 'ı cildinize uygulayıp ovalamaya başlıyorsunuz. Ta ki beyaz sıvı krem hamur gibi bir kıvama gelene kadar. Sonra da yıkıyorsunuz, bu kadar ^^

rejuvi urunleri fiyatlari rejuvi nerede satilir


El üzeri için sadece bir pompa Rejuvi laser body scrubber yeterli. Yumuşacık , ölü derilerden arınmış ve pembe bir cilt oluyor uygulama sonrasında. Bunun dışında epilasyon  yapılan bacak veya kol benzeri bölgelere de aynı şekilde yıkayıp kuruladıktan sonra Rejuvi laser body scrubber kullanılabilir. Düzenli olarak haftada bir yapılan bu uygulama ile eski batık izleri ya da kıl kökü görünümleri daha çabuk hafifliyor ve lazer epilasyon öncesinde ölü derilerden kurtulmuş daha temiz ve berrak bir cilt ile kliniğe gidilmiş olunuyor.

Açıkçası bu ürünü almak pek aklımda yoktu. Zaten banyoda kullandığım pek çok body scrub var diyordum; fakat rejuvi laser body scrubber gerçekten farklı. Aynı zamanda hem nazik hem etkili bir scrub.
Özellikle de lazer epilasyon yaptıranlara öneriliyor. Zaten ismi de buradan geliyor.

rejuvi laser body scrubber yorumlari kullananlar fiyati


Bu arada 200 ml Rejuvi laser body scrubber fiyatı 150 liraydı. En azından ben Rejuvi ürünleri satışı yapan klinikten bu fiyata satın aldım; fakat bilirsiniz bu tarz klinikler ve güzellik merkezleri hep normalden biraz daha pahalıya satış yaparlar.
Perakende satış yapan yerler var mı bilmiyorum ama bununla birlikte diğer rejuvi ürünlerini medikoz medikal getiriyor sanırım.

Lazer epilasyon yaptıranlar ya da daha etkili ama daha nazik bir body scrub kullanmak isteyenler bir bakabilir.

4 yorum :

 1. Rejuvi ürünlerinin hepsi çok güzel, perakende satış yapan yer bulsam bende alacağım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. laser body scrubber ile ilk kez bir rejuvi ürünü kullandım; ama bundan çok memnun kaldım. bittiğinde tekrardan alacağım gibi görünüyor; çünkü şimdiye kadar kullandığım tüm body scrublardan daha etkili ^^

   Sil
 2. Aaaa tam benlikmiş bu ürün teşekkür ederim faydalı paylaşımın için. Araştırayım bakayım belki daha uygun fiyata bulurum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. rejuvi ürünleri pek uygun fiyatlı değil :/ ; ama umarım bulursun ^^ Online sitelerde satıldığına rastlamadım hiç :/

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.