25 Mayıs 2015 Pazartesi

ECOTOOLS Face and Body Sculpting Brush

Bir süre önce ( sanırım 4-5 ay olmuştur ) Ecotools fırçalar hakkında yazmıştım. Alınması gereken Ecotools makyaj fırçaları arasında bu da vardı : Face and body sculpting brush.

Yüz ve vücut boyutlandırması için uygun olduğu söylenen bu makyaj fırçası aslında en fazla boyun ve dekolte bölgesi için kullanıma uygun. Çünkü çok büyük bir fırça ecotools face and body sculpting brush ve yüz bölgesinde boyutlandırmadan çok; fazla pudranın alınması ya da şöyle bir sabitleyici pudra uygulanması için uygun olabilir.

ecotools makeup brushes review blogAçıkçası olmazsa olmaz bir makyaj fırçası değil ; değişmediyse Türkiye 'de de satılmıyor bu ecotools fırça zaten. ( Ben amazon 'dan alışveriş yapmak yazımda da bahsettiğim gibi almıştım. O zaman sadece 10 dolardı - tabii dolar da bu kadar uçmamıştı. 1 dolar 1.6 türk lirası idi sanırım )

Sadece görünümü güzel ( gerçi eskiden kuaförlerin saç kestikten sonra boyunda kalan minik saçları uzaklaştırmak için kullandıkları o fırçalara da benziyor :D ) ; çok işlevsel değil.

Ecotools face and body sculpting brush yerine body sculpting brush adını verebilirlerdi. Sık ve sentetik kılları ile biraz daha küçük olsa tüm yüze pudra uygulamak için de uygun olurdu belki; ama şu haliyle kullanmak biraz zor.

kontur fircasi markalari en ucuz


Ben nasıl kullanıyorum Ecotools sculpting brush

Yüzümde varsa fazla pudrayı almak için
Boyun bölgesine de pudra uygulamam gerekirse ( daha kısa sürede uygulama imkanı veriyor haliyle )
Bir iki kere alın bölgesinde boyutlandırma yapmak için kullanayım dedim; ama başta da yazdığım gibi fırça büyük = kontrollü bir uygulama imkansız olaya yakın. Küçük fırçalar bunun için her zaman daha iyi ( mesela bu aralar favorim olan bir sephora pro contour brush var ; allık uygulamak için de mükemmel bir makyaj fırçası)

ucuz ve kaliteli makyaj fircalari blog yorumlariAlmazsanız bir şey kaybetmeyeceğiniz bir makyaj fırçası Ecotools sculpting brush .
Bence almayın ^^

Bu arada en iyi fondöten fırçası diyebileceğim bir makyaj fırçası yazısı da var  blogda. 

Hem shiseido fondöten fırçasının yarı fiyatından daha ucuz ^^


ecotools face and body sculpting brush users review blog


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.