21 Nisan 2015 Salı

MISSHA BLACK GHASSOUL PEEL OFF NOSE PACK

Yine bir siyah nokta temizleyici ürün yazısı var bugün blogda. Missha Black Ghassoul Peel off nose pack 'den bahsedeceğim.

Bir süre önce LilaKutu 'dan almıştım. Lilakutu alışveriş yazısı na bakabilirsiniz.
Standart siyah nokta bantlarından daha iyi olduğu yazıyordu; pek çok kişi de memnun kalmıştı. En azından internette okuduğum yorumlarda epeyce övülüyordu black ghassoul. Kayıtsız kalamadım siyah nokta bandı ndan daha etkili olacağını düşünerek.

missha black ghassoul

Fakat Missha Black Ghassoul Peel off Nose Pack 'i hiç başarılı bulmadım. Standart bir siyah nokta bandı kadar bile işe yaramadı bende.
 Aşağıda missha black ghassoul 'u neden sevemediğimi ayrıntılı olarak yazacağım ; ama beğenenlerin nasıl sevdiğini ve siyah nokta bandı ndan daha iyi bulduğunu ciddi ciddi merak ediyorum :/

Missha Black Ghassoul Peel off Nose Pack görünürde oldukça pratik bir kullanıma sahip. Tüp ambalajdan biraz Siyah yapışkan jel çıkartıp burun çevrenize sürüyorsunuz. Kutu üzerinde yazan süre kadar bekleyin ve kuruyunca da tek seferde çekin Missha black ghassoul 'u deniyor.

siyah nokta temizleyici tavsiye blog


Sorun daha ürünü tüpten çıkarırken başlıyor. Sadece bendeki mi öyleydi bilmiyorum; ama tüpten çıkarırken çok zorlandım her seferinde. Oldukça sert ve yapışkan. Bu haliyle Missha Black Ghassoul peel off nose pack 'i buruna iyice dağıtmak da zor. Her seferinde iki elimin parmakları da siyah yapışkanla kaplanıyor. Sonra elimi yıkıyorum ve aynı siyah yapışkan black ghassoul bu kez de lavaboya yapışıyor ^^

Her şey yolunda gitmese de zar zor burnuma yerleştirdim bu siyah nokta temizleyici yi diyelim. Missha Black Ghassoul Peel off nose pack kurusun diye uzunca bir süre bekliyorum. İnce sürsem zaten bir şey temizlemiyor. Birazcık daha fazla sürsem kuruması yarım saati bulabiliyor. ( üzerinde 15 dakika bekleyin dese de 15 dakikada kurumuyor. )

missha peel off nose pack kullananlar yorumlar


Tüm bu bekleme süresinden sonra , üzerinde yazdığı gibi missha black ghassoul 'u tek seferde çektiğimde  de bir şey temizlediğini görmüyorum. Siyah nokta bandı çok daha iyi yapışıyor ve daha iyi temizliyor kesinlikle.

black ghassoul peel off nose pack


Bir daha almayacağım ve kullanmayacağım bir siyah nokta temizleyici oldu Missha Black Ghassoul peel off nose pack.
( Ps :Yanıp yakılıp burun dışında çene çukurundaki siyah noktalar ya da yağ bezeleri için kullanırsanız da sadece ayva tüylerini çekiyor.  Elle tutulur bir yanı yok.)

Missha Black Ghassoul Peel Off Nose Pack fiyatı 27 liraydı bu arada.

16 yorum :

 1. benim de merak ettiğim bi üründü. bilgilendirme için teşekkürler canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim:) haftada bir siyah nokta bantları ile devam edeceğim ^^

   Sil
 2. Avon'un da var buna benzer bir ürünü ve aynı sorunlar onda da mevcut..:-((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düşünce güzel; ama pratikte işe yarar bulmadım ben black ghassoul siyah nokta temizleyiciyi :/

   Sil
 3. Bende şöyle böyle işe yarıyordu ama kokusu.. O uhu gibi kokan garip koku yüzünden kullanamadım ben bunu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah evet ; kokusu da çok kötü; ama black ghassoul işe yarasaydı katlanırdım sanırım kokusuna :)

   Sil
 4. çok merak ediyordum ama vazgeçtim almaktan. Nivea burun bantları daha iyi o zaman bu maskeden :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rituel de beaute siyah nokta bantları da çok iyi; hem de ucuz ;)

   Sil
 5. acaba bu aliexpressten bi kaç dolara alınan siyah maskelerin aynısımı . ben onları çok seviyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynısı mı bilmiyorum; ama missha black ghassoul 'U cilde yapıştırmak, yerleştirmek bile çok zor. Nerede siyah nokta bandı kolaylığı ;)

   Sil
 6. Siyah nokta konusunda nivea burun bantlarının üzerine tanımıyorum. başka maceraya hiç girmem sayesinde:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nivea siyah nokta bandını öven ikinci yorum ^^

   Sil
 7. e ama ben çok memnunummmm !!! 2. tüpümü kullanıyorum...mesele kalın sürmekte..kalın sürün arkadaşlar..varsın 15 değil daha fazla sürede kurusun..lakın sürüp bir de aksi yönde tek seferde çekince ürün oldukça başarılı !!! benim açımdan tek sorun ilk 1 dakikadaki kokusu !!! zift gibi taa ciğerlerime kadar iniyor aklıma takılmıyor da değil zararı var ı diye ama Allahtan sadece ilk 1 dk. oluyor bu sıkıntı !!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalın da sürdüm; 1 saat de bekledim; ama bence bir siyah nokta bandı kadar iyi değil :/

   Sil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. Büyük umutlarla aldım ama hiç memnun kalmadım. Bir kere sürmesi bile çok uğraştırdı beni. Birkaç sefer denedim ama hiçbirinde işe yaramadı. İlkinde banyadon sonra sürdüm, olmadı. İkincisinde ekstra buhar yapıp daha kalın sürdüm, olmadı. Üçüncüsünde hem buhar yapıp hem aynı markanın siyah nokta eriten jeliyle birliktedenedim olmadı, olmuyor. Bitene kadar kullanıcam yine de, çöpe atmaya kıyamıyorum. Ama gerçekten Nivea bant bundan daha iyi ve de bu kadar uğraştırmıyor

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.