27 Nisan 2015 Pazartesi

GIORGIO ARMANI MASTER CORRECTOR NO 2

Bloga göz çevresindeki koyuluklar dan ve göz altı morluğu ndan şikayetçi olan pek çok kişi uğruyor ve kimi koyu halkaları tedavi edecek bakım ürünü arıyor kimi de aynı koyulukları gizlemeye yardımcı olacak kozmetik ürün arayışında.
Bu bakım blogu yazısında göz çevresindeki koyuluklardan şikayet edenler için kozmetik bir çözüm önerisi var:  giorgio armani master corrector.

Ben uzun zamandır 2 numarasını kullanıyorum.

giorgio armani corrector concealer

Benzerlerinden farkı ne?

Giorgio armani master corrector renk dengelemesi yapan başka ürünlere kıyasla çok daha ince yapılı.
Çizgilere dolmuyor.
Dağılmıyor ve uzun süre ilk uygulandığı halindeki gibi kalıyor master corrector.Giorgio Armani master corrector ince yapılı olduğu için üzerine kapatıcı uyguladığımda bile göz altlarım hala doğal duruyor. Kat kat ürün uygulanmış ve çizgi çizgi duran bir göz altı görünümü olmuyor.

giorgio armani makeup kullananlar yorum make up


Genelde üzerine giorgio armani maestro eraser concealer kullanıyorum. Renk düzensizliği kaybolmuş; ama hala doğal duran göz altlarımla günü geçiriyorum ^^

Tabii sadece göz altında kullanmak zorunda değilsiniz. Minik, eyeliner fırçasına benzeyen bir aplikatörü var  giorgio armani master corrector 'ın ve yüzünüzde sivilce izi vs varsa aynı şekilde renk Düzenlemesi yapmak için de kullanabilirsiniz. Yine de bunu tavsiye etmem çünkü armani master corrector sadece 4.4 ml.

video


2 numarasını göz altında koyuluklar olan beyaz ve  esmer tenliler rahatlıkla kullanabilir. Hatta nc 40 ve üzeriyseniz üzerine kapatıcı uygulamasanız da sorun olmuyor.

en iyi kapatici en iyi corrector hangisi


Uygulama ve sonuç açısından ürünle ilgili söyleyebileceğim olumsuz bir şey yok; biterse tekrardan alırım  armani skin master corrector'dan.
Tek olumsuzluğu , Aplikatörü uygulama kolaylığı sağlasa da ürünün tamamını bitirmeyi imkansız hale getirmesi.

giorgio armani correcteur perfection no 2 review blog


Yukarıda da Yazdığım gibi armani skin master corrector 4 ml. Açıldıktan sonra 6 ay kullanım süresi var. Fiyatı da en son 100 lira civarındaydı.

Iyi bir corrector arayanlar bir bakabilir ^^

Sevgiler

4 yorum :

  1. Yanıtlar
    1. teşekkürler :) giorgio armani master corrector ve maestro eraser concealer , ikisi de çok güzel ^^

      Sil
  2. çok pahalı ama yaa :( bu arada bloğuma izleyici olarak katılırsanız çok sevinirim http://kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.