30 Nisan 2015 Perşembe

Dove SAÇ KIRIKLARINA KARŞI Etkili Seri YORUMLARIM

Uzun saçlarım var ve uzatabilmenin sırrının kestirmeye ihtiyaç duymayan; sağlıklı ve kırıksız saçlar olduğunu biliyorum.


Bazen şekillendirme, bazen de tarama Kaynaklı kırıkların azaltılması için saç dipleri kadar saç boy ve uçlarına gereken önemin gösterilmesi gerekiyor.

Dove tam da saç kırıklarını azaltmayı hedefleyen yeni bir Bakım serisi çıkarmış. Saçınızı ne zaman kestireceğinize kırıklarınız değil siz karar verin diyor.


dove kirik uclara karsi etkili seri sampuanKırık uçlara Karşı etkili Dove Bakım serisi şampuan, saç kremi ve saç Bakım küründen oluşuyor.
Kırıkları %80 e kadar azaltan bu Dove Bakım serisi polielektrolit kompleks içeriyor. Türkiye'de ilk olduğu Söylenen bu teknoloji ile kırık saç telindeki pozitif ve negatif yükler birbirini çekiyor ve kırık , tel tel olup ayrılmış saç tekrardan birleşiyor. Böylece saç kırıksız ve sağlıklı görünüyor ve kestirmek zorunda kalınmıyor.


Saçını uzatmak isteyenler için çok güzel bir seçenek.

Sağlıklı beslenme sağlıklı saçlar için şart tabii ki; fakat saçımızın sadece tararken bile kırılabileceğini düşününce Dove kırık saçlar için serisi oldukça kullanışlı .


dover kirik uclar sac bakimi serisi blog yorumBen şampuan ve saç kremini de kullandım; fakat en çok kırık saç uçları için Bakım kürünü sevdim. Nemli saç boy ve uçlarınıza çok az miktarda kullanmanız yeterli. Serum görevi Görüyor ve saç uçlarını daha yumuşak yapıyor.

Kullanımım hala devam ediyor bu arada ; fakat hem uygun fiyatıyla hem de kırıkları yapıştırma teknolojisiyle :) Dove kırık saç uçlarına karşı etkili seriyi deneyebilirsiniz .


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.