9 Mart 2015 Pazartesi

INSTAHEALTH HAIR NEDİR NE IŞE YARAR ?

Bu blog yazısı getinstahealth adlı instagram Hesabı üzerinden Tanıtımı yapılan ve benzeri getinstahealth internet sitesinde satışı olan instahealth hair adlı " hızlı saç uzatan "  besin takviyesi hakkında bilgi vermek üzere yazılmıştır. Ürün Yorumları ve instahealth hair aiternatifleri içerir.

Merhaba kısa sürede saçı 5-10 cm uzatma isteğine dönem dönem hepimiz kapılabiliyoruz. Bunun için hızlı saç uzatan maske tarifleri var. Bir de hızlı saç uzatan besin takviyeleri var tabii. Saçı daha parlak ve yumuşak göstermek; kısaca saçın daha sağlıklı görünmesi için bakım yağlarını önemli bulsam da söz konusu hızlı saç uzatmak olunca saçı içten beslemenin; saç Gelişimi için gerekli vitamin ve minerallerin içten alımının daha faydalı olduğu kesin.
Instahealth hair de böyle bir besin takviyesi olduğunu yazmış; sitesinde içeriğindeki vitamin ve mineraller ve yüzdeleri de var; fakat nerede ne şartlarda üretiliyor ; ya da arkasında hangi firma var; instahealth hair adlı saç uzatan besin takviyesini üreten firma büyük ve kurumsal bir firma mı; herhangi bir bilgi yok.
Bu yüzden maalesef önermiyorum. Aynı işi gören ; yani hızlı saç uzatan başka besin takviyeleri de var. Hepsi de büyük firmalara ait ve gerekli testler yapılıp; Etkinliği kanıtlanıp öyle piyasaya sürülmüş ürünler.


vitamins for hair best skin


Instahealth hair ile 1 ayda saç 10-20 cm uzar da yazmıyor bu arada. 1 ayda normalde 1/4 oranında bir saç uzuyorsa; saç uzama Hızı artar; bu 1/2 olur diyor. Saçın ayda 20 cm uzaması da imkansız olaya yakın gerçi.

Neyse; konumuza donelim ^^
Bu tarz saç uzatan besin takviyeleri kullanmak istiyorsanız; en azından bilindik firmaları tercih etmenizi öneririm.

Mesela benim daha önceden kullandığım solgar formula snh bu konuda çok iyi.
İçindeki vitamin ve minerallerle saç Kökten uca besleniyor; saç telleri kalınlaşıyor; parlaklaşıyor ve daha hızlı uzuyor.

Sadece saçlar değil tırnak gelişimi için faydalı solgar formula snh ve yan etkisi de yok.( snh açılımı skin nails hair )
Sadece eczanelerde satılması; arkasında ne olduğu belli olmayan instagram hesabı yerine büyük bir firmanın olması da ayrı bir güven sebebi solgar formula snh saç gelişimine yardımcı besin takviyesi için.

Kısaca ve özetle önce güven. Instahealth hair'i tavsiye etmiyorum. Sadece internet üzerinden satılan bir besin takviyesi markası.
Alacaksanız; solgar formula snh daha mantıklı ve sağlıklı bir besin takviyesi seçimi saç uzatmak için

Sevgiler

1 yorum :

  1. Merhaba,
    Doktor ve eczacı arkadaşlarım saç uzatıcı vitaminlerin saçların yanı sıra vücut kıllarını da besleyici özelliğe sahip olduğunu söylüyorlar. bahsettikleri vücudumuzda doğduğumuzda da var olan yani kol, bacak gibi bölgelerde yer alan kıllar. bu ilaçları kullandığınız içi size sormak istedim bu tarz bir etki gözlemlediniz mi?
    bu arada blogunuzu keyif alarak takip ediyorum, deneyimlerinizi içeren yazılarınız için ayrıca teşekkür ederim.
    hoşçakalın:)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.