5 Şubat 2015 Perşembe

ORGANIQUE Creamy Whip Gentle Cleanse || Duşta Vücut Temizleyicisi

Bu yazıda Organique markasının Creamy whip adlı duşta vücut temizleyicisinin özellikleri, standart duş jellerinden farkı, fiyatı ve kullandığım birkaç çeşidinin yorumları anlatılmaktadır. ( creamy whip orange , creamy whip african ebony , creamy whip colonial )

Organic Creamy whip yaklaşık 3 kutu bitirdiğim bir duşta vücut temizleyicisi.

Krema gibi kıvamı olan, cildi kurutmayan ( çoğu duş jellerinin aksine ) bir banyo ürünü. Birkaç farklı çeşidi var ; hepsinin de farklı renkleri tabii. Şimdiye kadar üç çeşidini kullandım bu arada : orange , african eboy ve colonial.

Hepsinin hoş ve rahatsız etmeyen kokuları olsa da ben en çok portakallısını beğendim. Buram buram bir portakal kokusu ^^

organique ürünleri blog


Aslında banyodan 1-2 saat sonra creamy whip kokusu kalmıyor üzerinizde; fakat bu sevmeme engel değil.
Kullanımı kolay : banyo lifinize çok az miktar creamy whip alıp her zamanki gibi su ile köpürtüyorsunuz.

Cildi kurutmayan nazik bir temizleyici olması en büyük artısı.
Açıklamasında 200 ml yazınca fazla bir şey geleceğini sanmayın ama ; köpük - krema gibi olduğu için yoğunluğu az , haliyle kavanoz ağırlığı da öyle :) Yine de normal bir 200 ml duş jeline göre daha uzun süre kullanılıyor. ( Ben bir kavanozu 2 aya yakın kullandım ) Nispeten de temiz içeriğie sahip.

Farklı ürünler denemek isteyenlere tavsiye edebilirim.
Şahsen içindeki sls 'den ötürü pek çok duş jelini kullanmaya elim gitmiyor bir süredir. Hatta o çikolata kokulu olduğu yazan palmolive duş jeli! Tam bir facia !

organique cruelty free
hepsi bittiği için maalesef sadece boş kutularını fotoğraflayabildim creamy whip 'lerin ^^

Organique creamy whip gentle cleanse 'ler yanlış hatırlamıyorsam 35 lira ve iki ürün alınırsa üçüncüsü bedava kampanyası var ^^Sevgiler

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.