25 Şubat 2015 Çarşamba

NELER ALDIM ? || MISSHA RAEN || LILAKUTU ALIŞVERİŞİ

Merhaba ;

Bilinçli alışverişler yapmaya çalışıyorum uzunca süredir. İhtiyacım olmayan ne bir cilt bakım ürünü ne de makyaj malzemesi alıyorum. ( nars dual intensity far paletini saymazsak) Ambalajları beni çekse de kendimi tutuyorum.
Bir de Vücut bakımına en az bi' cilt bakımı ya da saç bakımı kadar Önem verdiğimi yazmıştım uzunca zaman önce. Hala arkasındayım.

Online yaptığım Alışverişe dönelim

Batıksız ve selülitsiz ve pürüzsüz bacaklar içinat kılı fırça ile kuru fırçalama dışında Sevdiğim bir diğer şey vücut için scrub;
selülit tedavisi arayanlar önce bunlarla başlamalı.

raen ürünleri missha kullananlar yorum


Bu alışverişimde El Yapımı ve temiz içerikli olduğu için ( taze üretiliyor bir de ) RAEN vücut Scrubı aldım. Kokusu çok güzel; uygulama sonucu bıraktığı pürüzsüz his ve batıksız bacaklara ulaşmadaki etkisi ile gayet hoş.
440 ml 'lik kavanozda. Fiyatı ise 42 lira. Daha önceden raen markasının vücut için sabunundan ve kolonyasından kullanmıştım ve beğenmiştim. Vücut dışında yüz için de raen peeling var; onun da beğenenleri çok. Fiyatları da pek çok markaya kıyasla daha ucuz.
( Bu arada ürünü iyice paketlemişlerdi ; ama scrub içindeki yağ dökülmüştü yine de ; sanırım sorun kargo firmasında, çok özensiz taşıyorlar. )

Bunun dışında bir de missha markasına ait siyah nokta temizleyici bir cilt Bakım ürünü aldım : Missha black ghassoul peel off nose pack . Missha ürünlerinde indirim vardı ve 50 ml 'si 27 liraya satılıyordu. Bu ürünle ilgili de ayrıntılı bir yazı yazacağım bu arada ; ama şimdilik şunu söyleyeyim; her türlü siyah nokta temizleyici banttan çok daha iyi olduğu yazılmış. Siyah nokta bantları gibi burunun tamamına yapışmama sorunu yaşanmadığı için de mantıklı geliyor. 
 Bu arada Liole markasına ait bir siyah nokta temizleyici jel almıştım son tatilimde : liole blackhead clear ve  ( liole de blogda yazılması gereken ürünler sırasında bekliyor ^^ )

Bu arada ikisini de ( RAEN ve missha ürünleri )  lilakutu 'dan aldım.


Siparişimin ikinci Günü'nde ulaşmıştı kargo ^^
Kutu içinde tester da vardı.
Alışveriş yapmak isteyenlere duyurulur :)

Sevgiler

Vücut bakımı ile ilgili yazılar ıma pembe yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Bir de caral siyah nokta temizleyici vardı ^^


9 yorum :

 1. Missha'nın siyah nokta temizleyicisi ürününü uzun süredir kullanıyorum ve memnunum. Bence de siyah nokta temizleme bantlarına göre daha başarılı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. buruna zor yapışıyor ve biraz sert. Sizdeki siyah nokta temizleyici de böyle mi ?

   Sil
  2. Ya çok özür dilerim geç cevap yazdığım için. Bendeki sert değil. Hatta hafif akışkan bile diyebilirim. Öyle ki baş aşağı durduğu zaman kapağı açıtığımda hemen geliyordu ilk zamanlar. Şimdi azaldığı için durum değişti. Buruna yapışma konusunda da sıkıntı yaşamadım.

   Sil
 2. Missha black ghassoul'u ben de yakın zamanda aldım ve sadece 1 kez denedim. Daha net gözleyebilmek ve gözlemlerimi paylaşabilmek adına öncesi ve sonrasını fotoğraflamıştım. Siyah tabakayı soyduğumda "Hoh be verdiğim paraya değmiş" beklentisiyle şansımı zorlayarak epeyce evirdim çevirdim inceledim ama beklediklerimi göremedim. Sonra fotoğrafları da inceledim ve noktalarımda anlamlı (ya da anlamsız) bi azalma göremedim. Neden böyle oldu ki :( Tez vakte yeniden deneyeceğim:/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. haftada 1 düzenli olarak kullanmak lazım. Bir de ben bir kez banyodan önce kullandım, pek sevmedim. Banyodan sonra kullanıldığında daha etkili sanki.
   Yine de burnuma yapıştırma konusunda zorluk yaşıyorum :/ missha black ghassoul siyah nokta temizleyici yapısı sert mi sizde de?

   Sil
 3. black ghassoul'u önce ben deneyimledim daha sonra 17 yaşındaki kızımın iflah olmaz siyah noktalarında denedik.şu yaşıma geldim hiçbir siyah nokta ürününden bu denli memnun kalmadım...yalnız aklınızda bulunsun, ürünü ince uygularsanız soymak biraz sıkıntılı oluyor o yüzden elinizin ayarından 1 tık daha kalın sürmeniz lazım...bir de naçizane tavsiyem; soyma işleminde yön aşağıdan yukarı doğru yapılması lazım ozaman siyah noktaları geride hiç artık bırakmaksızın temiizliyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. liole blackhead clear kullanıyorum ben bir de. Missha da en çok banyodan sonra etkili aynı liole gibi :/

   Sil
 4. Missha'dan ben de çok memnun kalmıştım, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bir tek sürerken zorlanıyorum ben :/

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.