7 Şubat 2015 Cumartesi

MAC Makyaj Temizleme Mendilleri || Mac Wipes

Bu blog yazısında Mac makyaj temizleme mendili özellikleri ve kullanım yorumları paylaşılmıştır. Yazının sonunda mac makyaj temizleyicinin fiyat bilgisini de bulabilirsiniz.

Daha önceki yazılarımdan birinde Bebak makyaj temizleme mendilleri yorumlarıma yer vermiştim şöyle .
Çok eski yazılarımdan birinde de Rawganic makyaj temizleme mendillerini yazmıştım burada

Bugünün yazısı olan Mac makyaj temizleme mendilleri yukarıdaki ikisinden biraz daha farklı.Bir kere makyaj bazı , fondöten , pudra ve allıktan oluşan tam teşekküllü bir cilt makyajını tamamen çıkartabiliyor. Hatta mac wipes 'ın tüm bunları hiç zorlanmadan çıkardığını da ekleyebilirim.

Diğer iki makyaj temizleyiciden farkı sonrasında yağlı bir his bırakması ve yüzünüzü yıkamak zorunda kalmanız. ( en azından ben mac wipes kullandıktan sonra yüzümü yıkıyorum.)

mak makyaj temizleme mendili yorumlari blog kullananlar
Gelelim göz makyajı temizliğindeki performansına.
Mac makyaj temizleme mendilleri göz makyajını tamamen çıkartabiliyor mu ?

İnternette bu konuda tersini yazan yorumlar olsa da, standart makyaj temizleme mendillerine kıyasla daha iyi temizliyor.
Far ve göz kalemini tek seferde mendilin üzerinde görürsünüz ; fakat rimel suya dayanıklı ise bir iki kez üzerinden geçmek zorunda kalabilirsiniz.
Mesela ben bir süredir Chanel inimitable intense maskara kullanıyorum ve mac makyaj temizleme mendili ile kolayca çıkıyor.

Özetle , tatillerde ve kısıtlı zamanlarda kullanmayı tercih ettiğimiz makyaj temizleme mendillerine göre oldukça iyi bir performansı var.
Mac , makyaj hatalarını düzeltmek için de kullanabilirsiniz demiş ama bence bunun için tüm zamanların favorisi biraz krem ve kulak çöpü ^^

Bir de unutmadan yazayım bu makyaj temizleme mendili kesinlikle kuru değil.

Mac wipes 30 lu 45 li ve 100 lü olarak satışta ve fiyatları 40 liradan başlıyor.

Mac makyaj temizleme mendiline benzer başka bir temizleme mendili var mı derseniz dermalogica precleanse wipes derim. Gerçi precleanse wipes 20 mendil için 70 lira gibi bir fiyat ;mac makyaj temizleme mendillerine göre oldukça pahalı.

Mac wipes ; makyaj temizleme konusunda oldukça başarılı. Fiyat konusu sizin için sıkıntı değilse 5-10 liralık temizleme mendillerinden birkaç kat üstün performansı ile tercih edilebilir.

Sevgiler

Ps : Bu arada şuradaki yazımda özelliklerini ve clarisonic mia 2 ile karşılaştırmasını yazdığım foreo luna yüz temizleme cihazını aldım ve henüz birkaç gündür kullanıyorum. Bir ilk izlenim yazısından önce tekrar göz gezdirmek istersiniz belki ^^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.