20 Şubat 2015 Cuma

DERMALOGICA Age Reversal Eye Complex || Göz Kremi

Age reversal eye complex 30 yaş üzeri için göz kremi arayışında olanlar için güzel bir seçenek. Eski blog yazılarımdan birinde dermalogica göz kremi nden kısaca bahsetmiştim. Geçen zaman içerisinde 2 adet bitirdim ve günde sadece bir kez; o da gece yatmadan önce kullandığım için oldukça uzun süre idare ettiğini söyleyebilirim. ( sabahları yine uzun zamandır mac fast response göz kremi kullanıyorum)
Dermalogica age reversal eye complex adında geriye dönüş anlamı taşısa da daha çok önleyici bakım olarak kullanılırsa memnun kalınacak bir anti aging göz kremi.Dermalogica göz kremi kullanmaya başlamadan önce göz çevremde kırışıklık yoktu. (Sadece göz altında bir mini çizgi ki o kendimi bildim bileli var.) 1 sene sonunda hala kırışıklık yok. Bunun göz kreminden mi kaynaklandığını kestiremesem de önleyici bakım ın gücüne inanıyorum.^^
Bu arada göz altımdaki mini çizgi hala var; bunu da " olmuşla ölmüşe çare yok; çok istiyorsan kurtulmak bunun tek çözümü estetik operasyon " olarak alıyorum.
En iyi göz kremi arayışına girmeden önce tüm bunları göz önünde bulundurmak lazım.dermalogica kullananlar 30 yas uzeri goz kremi tavsiye yorumÇabuk emilmesi; göz çevresinde milia oluşumuna neden olmaması olumlu olarak sayacağım özelliklerinden ikisi dermalogica göz kremi nin
Dermalogica age reversal eye complex Retinol içerdiği için sadece akşam kullanmak, sonrasında sabahları göz çevresi için de SPF içeren ürün kullanmak zorunda kalmak da pek pratik olmayan yanlarından biri.

Ilk birkaç ayda diğer göz kremlerinden farkı gayet belirginken; zamanla insan gördüklerine ve etkilerine alışıyor sanırım. Benim 1 yılın sonunda söyleyebileceğim şey bu.
Age reversal eye complex 'in morluk azaltıcı etkisini başlarda daha rahat gözlemlerken, şimdi pek fark görememem bunun kanıtı sanırım. 

Henüz kırışıklık başlamadan kullanmak için güzel bir göz kremi olduğunu düşünüyorum. Dermalogica ürünleri ne olan güvenim de malum zaten,
Bundan bir 10-15 gün öncesine kadar üçüncü age reversal eye complex'i de alırım ve kullanırım düşüncesiydim.
Yalnız 3 adet shiseido super corrective eye cream testerı kullandım ve kreme, nemlendirmesine ve anlık etkisine bile bayıldım. Şu an kararsızlık yaşıyorum. Dermokozmetik dermalogica ile devam mı; yoksa shiseido göz kremi mi?

Bu arada dermalogica age reversal eye complex göz kremi 15 ml ve fiyatı da değişmediyse indirimli haliyle  210 lira civarıydı en son.
Shiseido super corrective eye cream ise yine 15 ml ve 270 lira indirimsiz, 240 lira civarı da indirimli fiyatıydı.


Ps :koyu halka giderme iddialı clinique even better eyes göz kremi vardı bir de. Yorumlarımı pembe yazıya tıklayarak okuyabilirsiniz
Bir de şimdiye kadar kullandığım en iyi makyaj temizleyici yazısını okumak istersiniz belki ^^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.