16 Ocak 2015 Cuma

Alınması Gereken ECOTOOLS Makyaj Fırçaları

Alınması gereken Real techniques fırçalar yazımda hangi real techniques alınmalı bahsetmiştim. Bu yazı ise işinize yarayacak ecotools fırçalar hakkında olacak.
Real Tecniques makyaj fırçaları ndan sonra pabucu dama atılan bir makyaj fırçası ve aksesuar markası ecotools. Real techniques gibi ecotools da Cruelty free ve daha bir uygun fiyatlı.
Aslında ecotools ile ilgili sevmediğim şey o yassı Pudra fırçaları Seyrek kıllı; o kadar ki pudradan çok allık kullanırken işe yarayacak gibi. Setleri fena değil; özellikle makyaja yeni başlayanlar için uygun. 

Rastlarsanız almanızı tavsiye edeceğim bazı ecotools makyaj fırçaları aşağıdaki gibi.

ecotools makyaj fircalari blog yorum gratis urunleri
alınması gereken ecotools makyaj fırçaları

1. Ecotools eye enhancing duo brush set

iki adet çift taraflı ve standart bir göz makyajı için yeterli fırçayı içeren bu ecotools set normalde 8-9 dolardan satılıyor. Türkiye 'de hiç görmedim. Görenler duyanlar haber etsin; çünkü seyahatlere götürmek için uygun ecotools göz fırçaları ;kaybetseniz de üzülmeyeceğiniz kadar uygun fiyatlı ama klasik bir göz makyajı için de yeterli fırçalar bu ecotools 'lar


2. Ecotools Bronzer Fırçası

Bronzer 'ı bir yana koyarsak her türlü toz ve sıkıştırılmış pudrayı bununla uygulayabilirsiniz. Makyaj sabitleyici pudralarla da kullanılabilir ecotools bronzer fırçası. 30 - 40 lira gibi bir fiyatı olsa da normalde; indirim zamanları çok daha ucuza alınabiliyor bu makyaj fırçası.

3. Ecotools face and body sculpting brush

Bu ecotools kontur fırçası da Türkiye 'de satılmıyor değişmediyse. Ben hem yüzümde varsa fazla pudrayı almak için  kullanıyorum hem de açık yaka bir kıyafet giyersem boyun ile renk bütünlüğünü sağlamak için. Sık kılları var ve yüzünüz yeterince büyükse fırçanın bir tarafını kullanarak pudra da uygulayabilirsiniz. Yurt dışı satış fiyatı 10 dolar. Türkiye 'de satılsa 35- 40 liradan aşağı bir fiyata satılmazdı sanırım ^^
Bir yıldan uzun süredir bu yüz ve vücut için olan ecotoolsfırça bende ve henüz tek bir kıl bile dökmediğini söyleyebilirim.4. Ecotools 5 parça mineral makyaj seti

Bu bir ecotools klasiği. Fırçalar mini boy ve makyaj çantasında taşımaya müsait. Fırça kaliteleri orta düzeyde belki ama çok kullanışlı. Özellikle makyaja yeni başlayan ve yeni yeni makyaj fırçası kullanmaya başlayanlara yeterli gelecektir. Özellikle set içerisindeki baby kabuki ve hem farı karıştırmak hem de Göz altı kapatıcısını uygulamak için kullanılabilecek fırça favorim. Bir de pudra fırçası dedikleri ama o seyrek kıllarla pek ala allık uygulamak için kullanabileceğiniz bir fırça var sette. Bence gayet iş gören bir set. Tam tatillik ^^

Bunların dışında yine ülkemizde bulabileceğiniz aşağıdaki ecotools makyaj fırçalarına da bir bakabilirsiniz 

Ecotools airbrush concealer brush

Bu kapatıcı fırçası ( bence) göz altı dışında yüzün her bölgesinde kapatıcıyı uygulamak için çok uygun.
Fiyatı da uygun, tekli satılıyor. 10 lira civarında fiyatı. Watsons ve gratis dahil pek çok kozmetik marketten temin edebilirsiniz.
Temizlemesi kolay, dayanıklı bir fırça.

Ecotools göz fırçası seti

Muhteşem değiller hatta şurada bahsettiğim the balm göz makyajı fırçaları kadar hiç değiller ; ama yurt dışındaki 11-12 dolarlık satış fiyatıyla oldukça uygun ve kullanışlılar. Türkiye 'de bu set maalesef indirimsiz 40 lira civarına satılıyor. Zaman zaman yapılan indirimlerle yarı fiyatına kadar alabiliyorsunuz. ( Bu durumda gratis indirimlerini ve pek tabii watsons indirim günleri ni kampanyalarını takip etmek lazım.

Umarım bu yazı size faydalı olmuştur.
Bu arada makyaj fırçası temizliği ile ilgili yazımı makyaj fırçaları kolay temizliğiyazımı tıklayarak okuyabilirsiniz.
ecotools göz makyaji fırça seti yazısı blogda

Sevgiler ^^


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.