5 Aralık 2014 Cuma

Sevilla Compact Allık 01

Sevil Parfümeri 'nin kendi markası Sevilla 'ya ait bir allık bugünün yazısı.

01 numaralı bu allık , görünüm olarak The Balm Hot Mama ve Nars Orgasm ile benzer
Bronz tende veya açık tende daha bir belli olacak bir renk. Nc40 ın üzerindeki cilt tonlarında allıktan çok aydınlatıcı gibi durması muhtemel; ama far olarak kullanılabilme alternatifi de var tabii.
Kolay tozutmayan kremsi bir yapısı var.
Indirimsiz haliyle 24-25 lira gibi bir fiyattan satılıyor.Çantada taşıması kolay; küçük bir kabı var. Yalnız aynası veya fırçası yok içerisinde. Şurada bahsettiğim allık da neredeyse aynı boyutlardaydı; ama aynalı ve fırçalıydı.Benim için önemli mi? Fırça şart değil; fakat aynalı ambalajlar kullanım kolaylığı sağlıyor kesinlikle.
Kalıcılığı orta düzeyde. Benimki gibi yağlı ve en kalıcı denen allıkların bile maksimum 7-8 saat kendini gösterebildiği ciltte maksimum 3-4 saatle idare eder kalıcılıkta. ( Allık vb makyaj malzemelerinde kalıcılık sorunu yaşamayanlar çok şanslı. )

Kremsi ve kolayca fırçaya gelen yapısıyla beğendiğim bir allık oldu. Artık bitirmeden kozmetik alışverişi yapmama kararı almış ve epey bir zamandır uyguluyor olsam da Sevil Parfümeri 'ye uğradığımda diğer renklerine de bakacağım sanırım. ( En azından merakımı gidermek için ^^ )
online satın almak isteyenler için derinmor.com sitesinde de satışta bu arada.

2 yorum :

  1. Hemen tozutmamasi çok guzelmis rengi de nefis:)

    YanıtlaSil
  2. Rengi ve yapısı güzel bunun :) ama diğer renklere de bakmak lazım 👌

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.