7 Kasım 2014 Cuma

BONUSBAY Alışverişim

Merhaba ;

Şuradaki yazımda Bonusbay ile tanışmamı ve ilk alışverişimi anlatmıştım. Geçen zaman içerisinde  de alışverişlerimde burayı tercih ettim. Artık alışveriş yapacağım siteye bonusbay üzerinden gidiyorum ve alışverişlerimin bir kısmı geri ödeme olarak bonusbay hesabımda görünüyor. ( En son alışverişim henüz sisteme yansımamış gerçi; Mavi jeans internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %2.80 geri ödeme var. )
 Bu arada 30 lira sınırına ulaşamadım daha; fakat Bonusbay hesabınızdaki para 30 liraya ulaştığında geri ödeme talep edebiliyorsunuz. Son iki alışverişimi  Hepsiburada.com ve Mavi.com sitelerinden yaptım. Hepsiburada aklınıza gelebilecek her şeyi satan ve sanırım online alışverişi sevenlerin en az bir kere alışveriş yapmış olduğu bir site.
Kategorilere göre %2.10 ya da %0.70 geri ödeme yapıyor. Bonusu diğer sitelere kıyasla daha hızlı hesabınıza yüklüyor. Neredeyse alışverişinizin hemen sonrasında bonus yüklemesi ile ilgili uyarı mail kutunuza düşmüş oluyor.
Mavi 'de ise her üründe %2.80 geri ödeme var yani 100 liralık bir alışveriş yaparsanız Bonusbay hesabınıza 2.80 lira yükleniyor ve 30 liraya tamamlanınca da istediğiniz banka hesabınıza geri ödeme alabiliyorsunuz.

Her iki siteden de daha önceden alışverişlerim olmuştu; ama geri ödemeli  ilk alışverişimdi.
Elindeki ürünleri bitirmeden kozmetik alışverişi yapmak istemeyen bir kozmetik bloggerı olarak da tamamen kozmetik dışı alışverişlerdi. ^^


Bu arada bu sistemin ne faydası var; ya da bir faydası var mı diyenler için ( bana bu konuda epey bir soru geldi)   benim için bir eksisi yok; tek yaptığım alışveriş yapacağım siteye arama çubuğuna adını yazarak değil , bonusbay sitesindeki linkine tıklayarak gitmek. Karşılığında da çoğu sitelerde %3-5 oranında; bazılarında da %10u geçen oranlarda geri ödeme almak. Damlaya damlaya göl olur mantığı kısaca ve kullanmaya da devam edeceğim.

Siz de buradan bonusbay'e üye olup geri ödemeli alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz^^


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.