5 Eylül 2014 Cuma

Bonusbay.com İndirim Sitesi Özellikleri ve Alışverişim

Merhaba ;

Daha önceki  yazılarımda da sıkça bahsettiğim üzere; alışverişlerimin büyük çoğunluğunu online olarak yapıyorum. İlk başlarda alışmak zor belki; ama zamanla aynı ürünü mağaza fiyatından çok daha uygun fiyata, belki  biraz daha fazla taksitle ya da indirim kuponları kullanarak almaya başlayınca vazgeçilmez oluyor. Kısaca benim  için online alışveriş olmazsa olmaz.

Alışveriş yapacağım siteyi seçerken tek bir kriterim var; zaten bu kriter sağlanınca da güvenilirlik, orijinal ürün garantisi ve çoğunlukla da uygun fiyat kendiliğinden geliyor. Arkasında bilindik, köklü firmaların olduğu sitelerden, çoğunlukla reelde de mağazası olanlardan alışveriş yapmayı tercih ediyorum. ( Bu bilgilere alışveriş sitesinin hakkımızda kısmını okuyarak kolayca ulaşabilirsiniz. )
Yakın zamanda güvenerek alışveriş yaptığım siteleri anlattığım bir yazı paylaşmıştım. Bugün ise o bahsettiğim sitelerden; ya da sizin zaten alışveriş yaptığınız sitelerden daha indirimli alışveriş yapmanın yolunu anlatacağım.Bonusbay.com  bu amaçla kurulmuş bir site.  İndirimlerden yararlanmak için siteye üye olmak, kategorilerden alışveriş yapacağınız firmayı seçmek ve yine firmanın bonusbay sitesindeki linkine tıklayarak mağazaya ulaşmak yeterli. ( Bu çok önemli : alışveriş yapacağımız siteye bonusbay sitesindeki sayfası üzerinden ulaşılmalı ). Böylece sitenin sayfasında o firma için belirlenmiş indirim yine belirlenen süre içerisinde hesaba yüklenmiş oluyor.Yaptığınız alışverişten kazandığınız geri ödeme miktarını Bonusbay.com  sitesindeki hesabınızda ödemeler kısmına tıklayarak görebiliyorsunuz.Her firmanın sayfasında ne kadar geri ödeme alınacağı ve bu paranın ortalama ne kadar sürede sitedeki hesabınızda görüneceği de yine firmanın sayfasında yazıyor.
Bonusbay hesabınızdaki para 30 liraya ulaştığında Hesap numaranızı ya da IBAN’ı  girip biriktirdiğiniz parayı transfer edebiliyorsunuz.Aşağıda benim alışverişimi görüyorsunuz.
Önce Mizu sitesinden alışveriş yaptım. %3.75 geri ödeme yapan bu siteden yaptığım alışveriş sonrasında hesabıma 7.44 lira yüklendi.Sonra hızımı alamayıp Apple Store alışverişi yaptım.  %1 ile en az geri ödeme yapan firmalardan; ama hiç yoktan iyidir.  Bu alışverişimin geri ödeme miktarı da kısa sürede ödeme sayfamda göründü.Alışveriş yaptığım sitelerin çoğu bonusbay’de mevcut. Bu da bundan sonraki alışverişlerimi bonusbay üzerinden yapacağım anlamına geliyor.  ( Keşke derinmor da olsaydı; umarım kısa sürede anlaşmalı firmalar arasında olur. )Bu arada siz de Bonusbay 'a tıklayarak siteye üye olursanız hem indirimli alışveriş yapabilir hem de 10 lira üyelik bonusu kazanabilirsiniz.


Sevgiler

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.