31 Mayıs 2014 Cumartesi

Yağlı Ciltler İçin Uygun Fiyatlı Cilt Bakım Ürünü Önerisi : AVON Solutions Balanced + Matte Yüz Temizleme Köpüğü ve Tonik

Merhaba ;

Benim gibi yağlı ciltli olup da " uygun fiyatlı yüz temizleyici önerisi " isteyen izleyicilerimden mailler alıyorum sık sık. Bu yazı aynı zamanda bu soruya da cevap olacaktır.

Avon Solutions Balanced + Matte Yüz Temizleme Köpüğü sadece yağlı ciltlerin değil normal ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği cildi germeyen , kurutmayan bir temizleyici.
Parlamayı önlüyor mu derseniz : yüzümü yıkadıktan sonra ilk 1-2 saat burun çevremde dahi parlama olmuyor. Sonrasında eskisi kadar çok yağlı bir görünüm olmasa da parlaklık oluyor tabii.

yagli cilt ucuz temizleyici


Avon Balanced + Matte Yüz Temizleyici Köpük İyi Temizliyor mu ?

Eğer cildinizde makyaj yoksa ; ya da sadece pudra - allık vb ürünler kullanıyorsanız , tek başına - göz çevresi hariç - tüm yüzünüzü bu köpük temizleyiciyle temizleyebilirsiniz.

Fakat fondöten veya bb - cc krem kullanıyorsanız yeterli gelmeyecektir. Öncesinde şurada   okuyabileceğiniz  Dermalogica Precleanse ya da herhangi başka bir makyaj temizleyiciden yardım almanız gerekebilir.

balanced and matte cleanserPeki Balanced + Matte Tonik Nasıl ?

İşte bu tam olarak yağlı ciltler için. Yalnız her kullanımdan önce çalkalamak lazım ki şişe dibinde gördüğünüz o beyaz  kısım iyice karışmalı. İşte o kısım matlaştırıcı etkiyi yapacak. ^^ 
Bir de içerdiği alkol yüzünden kurutma riski var. Kullanırken dikkatli olmak lazım. Yağlı ciltler dışında kullanıma uygun olduğunu düşünmüyorum. ( Mesela ben yağlı ciltliyim ; ama sadece t - bölgemde kullanıyordum. )Her ikisi de 10 -13 lira arasında değişen fiyatlarıyla , yağlı ciltlerin günlük olarak rahatlıkla kullanabileceği uygun fiyatlı birer alternatif.

Avon ürünleri online olarak satılmıyor maalesef ; çevrenizdeki Avon temsilcilerinden sipariş verebilirsiniz ^^

                                                                                            * Tanıtım ürünüdür. Yazı tarafsız yorumlarımı içermektedir

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.