21 Mart 2014 Cuma

NEVAFORM xtreme saç spreyi - Ultra Sert

Bir süredir saçımı düzleştirici ya da maşa ile şekillendirmiyorum.
İhtiyaç duymuyorum diyelim ^^

Evde keratin bakım uygulaması yaptığımdan beri ; saçımı tarayıp kendi halinde kurumaya bırakmak ya da düşük ısıda kurutma makinesiyle kurutmak yeterli geliyor. Ne aşırı kabarıyor ne de eskisi gibi uçuşuyor ^^
Genelde kuruttuktan sonra örüyorum saçlarımı ve örgüleri açtıktan sonra dalgalara bu yazıya konu olan saç spreyini sıkıyorum. Nevaform 'un bu saç spreyi ile dalgalarım gün sonuna kadar dayanıyor ; hem de rüzgarlı havada bile olduğu gibi kalıyor ; dağılmıyor.
Saça bir 15-20 cm uzaklıktan sıkıldığu sürece ; üzerinde ultra sert yazsa da saçı sertleştirmiyor ve saça yapay bir görünüm vermiyor.

Bu tarz ürünleri saçını ısıyla şekillendirenler kullanır gibi kalmış hep akıllarda ; fakat saçınızı düzleştirip maşa yapmasanız bile benim gibi şekillendirmediğiniz saçlarınızda ,saç tutamlarının doğal şeklini korumak için de kullanabilirsiniz.

Bendeki fotoda da görüleceği üzere küçük boy ; tatilde vs taşımaya da uygun. Fakat bunun kuaförler için 1 litrelik şişede satılanları da mevcut. ( 1litrelikler 22 liraya satılıyor yanlış hatırlamıyorsam kuaför malzemeleri satan sitelerde ) 

Sevgiler

* Tarafsız yorumlarımı içermektedir. Nevakozmetik ' e gönderim için teşekkürler. Ve tabii Beyaz Madam 'a  ^^

3 yorum :

 1. bu ürünü hic denememiştim ama doğal gorunum vermesi iyi bence:)
  mimledim seni bu arada sevgiler canım:)

  YanıtlaSil
 2. Vay canına 1 litrelik boyları da mı var :D Benim asla bitiremeyeceğim şeylerden biridir saç spreyi :D

  YanıtlaSil
 3. Ne tatlısın :) Güle güle kullan canım.

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.