7 Aralık 2013 Cumartesi

NUXE BODY Arındırıcı Vücut Peelingi ve Alışveriş Önerisi

Yine bir body scrub yazısı ^^

Nuxe vücut ürünleri serisindeki bu vücut ovucu, kullandığım diğer ürünlerden farklı olarak %100 bitkisel eksfoliyanlar içeriyor. 
Krem yapıdaki üründen bir miktar avucunuza aldığınızda göreceksiniz zaten orta boy parçacıkları ^^
Portakal ve ceviz parçacıkları ile ölü derilerden kurtaran , %95 oranında doğal içerikten oluşan bir arındırıcı vücut peelingi olarak geçiyor Nuxe 'un bu vücut bakım ürünü ve oldukça da etkili.

Diğer vücut ovuculardan farklı olarak hafifçe de nemli kalıyor cilt uygulama sonrasında. Hafif ve rahatsız etmeyen kokusu da artılarından biri ^^Şimdi gelelim yazının en güzel kısmına...

Bu ürün , Nuxe arındırıcı vücut peelingi ; ya da üzerinde yazdığı şekliyle " nuxe body gommage corps fondant " normal şartlarda 55 liradan satışta , indirimli olarak 35-40 liraya kadar satıldığı oluyor. Ve her iki fiyat  da benim için bir vücut ovucuya " ekstra başka özellikleri  yoksa " vermek isteyeceğim aralıkta değil maalesef.

Fakat , daha önceden Phyto saç bakım ürünleri yarı fiyattan satılıyor diyerek önerdiğim dermoeczane.net sitesinde sadece 20 lira.
Son kullanma tarihleri ürün sayfasında yazıyor ( bu ürün için son tarih Ekim 2014 'tü yanılmıyorsam ve vücut bakım ürünlerini sık kullanıldığından , neredeyse 1 yıl oldukça yeterli bir süre )Çok fazla ürün seçeneği kalmamış , uygun fiyatlı olduğundan hepsi üçer- beşer tükeniyor ; fakat daha başka pek çok markada böyle %70 e varan indirim mevcut dermoeczane.net sitesinde
Bütçesini düşünenler bir bakıversin derim ^^

Sevgiler

Ps: Bu konuda hassas olanlar için ek bilgi : ürün paraben içermiyor.

4 yorum :

  1. Hemen bakıyorum, ben de yazıyı açarken "off pahalıdır şimdi o" diyerek açmıştım, yazı süper sonlandı :))

    YanıtlaSil
  2. Nuxe ürünlerini çok beğeniyorum bunu da deneyeceğim, pek çoğu vücutta arınmamış sabun hissi bırakıyor bende peeling arayışındaydım :')

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.