24 Aralık 2013 Salı

NUXE BODY Anti Selülit Krem // NUXE Body Serum Minceur Cellulite Jel

** Selüliti yok eden yöntem hakkındaki yazıyı okumak için burayı tıklayabilirsiniz **

Bugünün yazısı sevimsiz bir konu çevresinde dönecek : selülitler ve selülit azaltma konusunda ( dikkat : yok etme demiyorum ) etkili olduğu yazan bir krem : Nuxe selülit giderici sıkılaştırıcı krem.

Öncelikle ; bir kremin selülit yok etme özelliği olduğunu düşünmediğimi yazayım. Biraz da olsa azaltanları var ; fakat kullanmayı bırakınca her şey eski haline dönüyor. 
Kolayca gözlemlenecek tek etkileri de sıkılaştırma.

Mesela daha önceden blogda bahsettiğim Nivea goodbye cellulite fast acting serum vardı. Kullanıldığı anda ve düzenli kullanım süresince gözlemlediğim olumlu etkilerine rağmen ; kullanım bırakıldığında da aynı görünümü korumada başarısızdı. Hoş, pek çok selülit önleyici ürün böyle. Tek başına tatmin edici bir sonuç almak imkansız olaya yakın.

body contouring nuxe products


Temel olarak hepsinin etkisi aynı 

                                                          Sürüldüğü anda bir ferahlama
                                                           Genel olarak yapışkan bir his
                                                   Kullanıldığı sürece hafif de olsa sıkılaştırma
                                   Kullanım süresince hiçten hafife doğru değişen oranlarda selüliti azaltma
                                    Kullanımı bırakınca YOYO gibi her şeyin eski haline dönmesi.

Kimseyi umutsuzluğa düşürmek istemem ; fakat en iyi krem bile %20 den öte gidemiyor tek başına başarı sağlamakta.

Selülit sorunundan kurtulmak için sağlıklı beslenmek, tuzu mümkün olduğunca azaltıp kahve vb içeceklerle araya mesafe koymak ve tabii ki bol su içip hareket etmek - spor yapmak şart.
Ancak o zaman kayda değer sonuçlar alınabilir ^^

Diğer türlü , kremler sadece para tuzağı.

nuxe cellılite serum


Bu arada yazıya konu olan krem yapış yapış bir his yaratmıyor ; fakat dediğim gibi tek başına değil , spora destek olarak kullanılmalı.

Ben ; kullanıldıktan sonraki ferahlama hissi , hafifçe nemlendirmesi ve çok olmasa de kullanmaya başladıktan sonraki 1-2 hafta içerisinde hissedilmeye başlanan sıkılaştırma dışında bir özelliğini göremedim nuxebody selülit giderici kremin.

Belki 2-3 tüp bitirince değişiklik gözlenecektir ; fakat her türlü , kullanmayı bırakınca eski haline döneceğini düşünüyorum.Nuxe anti selülit serum 150 ml ; normal satış fiyatı 99 lira. Çoğu sitede indirimli olarak 79 liradan satılıyor. 
Dermoeczane.net sitesinde  %70 indirimli.( stokta pek bir şey kalmamış ; ama daha önce de yazdığım gibi bu sitede çoğu marka aşırı indirimli )

Sevgiler

Ps : 
*Bu arada ürün paraben içermiyor. Aslında iddiaları da göz kamaştırıcı ( inceltme- sıkılaştırma - büyük oranda selülit giderme vs vs ) ; ama dediğim gibi ön yargılıyım bu tarz vücut bakım kremlerine ^^
** Unutmadan ; ilk 1 ay her gün ; sonrasında haftada 2-3 kez kullanımı tavsiye ediliyor .

2 yorum :

  1. Benimde memnun kaldığım 3 kremden biri bu :) Hatta ben de aynı postu girecektim bugün :) Maalesef sporsuz hiç biri işe yaramıyor, tabii bu arada spor mu işe yarıyor yoksa krem mi o da pek anlaşılmıyor. Sevgiler <3

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.