13 Kasım 2013 Çarşamba

Natuderm Botanics Aydınlatıcı Göz Kremi ve Roll - On Alışverişi // Natuderm Botanics Eye Care Cream for Bright Eyes // Natuderm Botanics Augen Roll On

Merhaba ;

Blogumun düzenli okuyucuları ; göz kremi konusunda takıntılı olduğumu biliyorlardır. ^^ Ama bilmeyenler için tekrardan söyleyeyim ; yıllardır en iyisini , en etkili olanını bulmaya çalışıyorum. ( Hala bu arayışım devam ediyor. Aslında en iyisini bulduğumda da daha iyisi var mıdır acaba diyerek araştırmaya devam edeceğim gibi görünüyor ^^ )

Şimdiye kadar kullandığım bazı göz kremlerinin yazılarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Bu yazının konusu geçenlerdeki bir yurt dışı seyahatinde görüp aldığım Natuderm Botanics adlı markaya ait iki göz çevresi bakım ürünü.

Natuderm botanics hayvanlar üzerinde test yapmayan ( cruelty free ) bir marka. Ürünlerinde sentetik boya,koku vs yok. Bir de organik ^^
Üzerine bir de uygun fiyatlı olduğunu söylersem , siz de " sevilmeyecek gibi değil " dersiniz; eminim. ^^

Fotoğraflardaki birinci ürün , gingko ve witch hazel içeren , aydınlatıcı özelliğe sahip bir göz kremi.
Diğeri ise yine gingko içeriyor ve aydınlatıcı özelliğe sahip ama roll - on ^^İlerleyen zamanlarda özellikleri, etkileri ile ilgili daha detaylı yazılar yazmayı planlıyorum. Fakat o zamana kadar , ulaşma imkanı bulanların aklında bulunsun diyerek bir ön gösterim yazısı yazmak istedim.

Natuderm botanics markasına ait bu göz bakım ürünlerine DM marketlerden ulaşabilirsiniz. ( Bu arada Natuderm botanics bir Alman markası ^^ )

Sevgiler

Ps : Bu arada biri 5 euro ; diğeri de 6-7 Euro gibi uygun bir fiyattan satılıyor ^^

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.