31 Ekim 2013 Perşembe

Bir Online Dermokozmetik Sitesi : Dermomarket.Com

Bugünün yazısı bir online dermokozmetik sitesi hakkında : Dermomarket.com

İlk olarak 1-2 ay kadar önce alışveriş yapmıştım. Phyto markasına ait Phytokeratine ısıya karşı koruyucu spreyi buradan almıştım mesela. Yeni ambalajlı Phyto 'lar %15 indirimli olarak daha uygun fiyattan satıştaydı çünkü.

Mac ürünlerinde de %10 indirim vardı. ( hala var ) Ve ilerleyen günlerde yazısını yazacağım Mac130 fırçamı da Dermomarket sitesinden almıştım.


www.dermomarket.comBu bir tanıtım yazısından çok alışveriş yazısı gibi olacak ; ama daha önceden alışveriş yaptığım için , siparişlerin oldukça hızlı teslim edildiğini söyleyebilirim. ( Siparişimin sabahı ürünler kargodaydı ve kargoya verildiğinin ertesi günü elimdeydi ürünler) Bu hız kargo toplama merkezlerine yakın olduklarından , çoğu şehir için aynı şekilde. Bir de ürünlerin %99 'u stoktan satıldığı için " temin ediliyor " , " tedarik edilmesi bekleniyor " vb. uyarılarla karşılaşılmıyor.

Siparişim Sürat kargo ile gelmişti bu arada ve aldıklarım 99 lira üzeri olduğu için kargo parası ödememiştim ; fakat 99 liranın altında da ne alınırsa alınsın kargo ücreti  sabit 4,25 lira.
Kredi kartı ya da havale yapmak istemeyenler için kapıda ödeme seçeneği de mevcut.Sitede ; aklınıza gelebilecek pek çok markada %10 'dan başlayıp %50 'ye kadar  giden indirimler var.
Bazı markalarda ise indirime ek olarak 3 al 2 öde kampanyası var. Jane Iredale ve Youngblood bunlardan sadece ikisi.
En önemlisi ürünlerin orijinal ve bir eczaneden alacağınızdan farksız olması. Aynı ürünü en azından %20 ucuz alabilmek ise artısı.

Yakınlarda alışveriş yapmayı düşünüyorsanız ; sadece dermokozmetik ürünler değil , pek çok kozmetik markayı da stoklarında bulunduran Dermomarket sitesine de bir bakın derim

Sevgiler

* Tanıtım yazısıdır


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.