25 Ekim 2013 Cuma

BALEA Aqua Augen Roll-On // Nemlendirici - Ferahlatıcı Termal Su İçeren Roll - On Göz Kremi

Bilyeli başlığa sahip bu göz kremi ( aslında kremden çok losyon gibi ) bizim paramızla 10 lirayı geçmeyen fiyatıyla dikkatimi çekti ilk olarak.
Bizde cilt bakım ürünlerinde ucuz = kalitesiz gibi bir kanı vardır çoğunlukla. Fakat Alman markaları söz konusuysa bu eşitlik her zaman doğru olmayabiliyor. Balea da hem uygun fiyatlı hem de işe yarar ürünlerin bulunabileceği bir marka. Bu göz kremi işe yarıyor mu derseniz ?
Nemlendirme özelliği pek yok . Kuru göz altlarına sahipseniz hoşunuza gitmez.
Fakat hafif yapısı, kolayca emilmesi ve uygulandığı andaki serinlik hissi benim gibi kuruluk hissi yaşamayanların hoşuna gidecektir. 
Muhteşem olmasa da ; berbat denilebilecek bir ürün de değil.
Nasıl kullanıyorum?

Normal şartlarda gündüz ve gece olmak üzere günde 2 kez kullandığım bir göz kremim var. Fakat makyajımı sabah erken saatte değil de gün ortasında yapıyorsam ve kullanacağım göz altı kapatıcısı da kuruluk yapmaya yatkınsa ; öncesinde hafifçe balea augen roll on kullanıyorum. Hemen emildiği için üzerine kapatıcı kullanmak için beklemiyorum ^^Bu hafif roll -on aynı zamanda termal su içeriyor bu arada.

Başta da yazdığım gibi öyle nemlendirici ve yoğun yapılı bir ürün arıyorsanız yanlış yerdesiniz. Balea augen roll on oldukça hafif yapılı ^^  Ama yağlı göz çevresine sahip olanlar sevecektir tabii ki.
Bunun dışında ; sorunsuz göz çevresine sahip 25 yaş civarı da başlangıç olarak kullanabilir ^^Sevgiler

2 yorum :

  1. Aynı şeyi bende düşünüyorum. Eğer blr alman markası ucuzsa güvenirim. Balea'nın q10 göz altı kremini alıp kullanmıştım çok komik bir fiyattı ha işe yaramadı, göz altlatlarım kuruluktan acımaya başlamıştı ama Türkiyede olsa yine gider başka bir cinsini alırdım.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. daha kaliteli oluyorlar ^^ ama her ürünü işe yaramıyor tabii :/

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.