13 Eylül 2013 Cuma

Nivea Goodbye Cellulite Fast Acting Serum / Ayrıntılı İnceleme Yazısı / İkinci Perde

** Selüliti yok eden yöntem hakkındaki yazıyı okumak için burayı tıklayabilirsiniz **


Merhaba ;

Bu Nivea GoodBye cellulite serum hakkındaki ilk yazım değil. Hatırlarsanız şuradaki yazıda özelliklerinden ve etkisinden bahsetmiştim.

Geçen zaman içerisinde 5-6 adet bitirdim bu serumdan fotoğraflarda da göreceğiniz üzere. Yani işe yarayıp yaramadığı konusunda en doğru cevabı verebilecek durumdayım.
İşe yarıyor ; ama kullanıldığı sürece. Kullanmayı bıraktığınız zaman etkisi de geçiyor , garip ...

Etkisini orana vurursak ,  kullanım boyunca yaklaşık %20 - 30 oranında bir iyileşme var gibi görünüyor ; tabii sonrasında geçiyor hepsi.
Cilt yüzeyindeki düzelme açısından pek bir şey beklemeyin ; spor ile desteklemediğiniz sürece hep eksik kalacaktır. Ama tüm bunların dışında bu serum  cildi  sıkılaştırıyor.Sırf bu yüzden kullanılabilir 

Geçen yazımda da yazmıştım , şimdi de yazıyorum ; bu tarz ürünleri " kökten çözüm " , " derdime derman " vs olarak görmeyin. Biraz da olsa azaltıcı etki bekleyin ama . 
Zaten daha başka iki sıfırlı selülit kremlerinin de yaptığı bu.Tatile çıkmadan önce ya da ekspres bakım istenen herhangi bir zamanda kullanmaya uygun.(Üzerinde de 10 günde etkisinin görüleceği yazıyor )
Şişesi küçük , çantada bile kolaylıkla taşınabilir.

Nivea GoodBye Cellulite Fast acting serum 75 ml ve normalde 30 lirayı geçen bir satış fiyatı var. Fakat indirimlerle 13-14 liraya kadar almanız mümkün.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.