20 Eylül 2013 Cuma

Missha Asetonsuz Oje Çıkarıcı Mendil

Asetonsuz oje çıkarıcılar uzun zamandır hayatımızda. Bunun bir de daha pratik olan " asetonsuz oje çıkarıcı mendil " versiyonu mevcut.

Normal şartlarda bu tarz mendiller tek bir kutu içerisinde olduğundan , kapak açılıp kapandıkça kurumaya başlayıp etkisini yitiriyor.
Bu yazıda bahsedeceğim missha asetonsuz oje çıkarıcı mendiller ise tek tek paketlenmiş olduğu için kuruma riski yok.Bir paketteki mendil  10 parmak ojeyi tek başına rahatlıkla temizliyor.Hatta bir beş parmak daha olsa onu da temizler ^^

Sedefli ojeleri de opak olanları da standart bir asetondan farksız çıkarıyor. Tek bir kalıntı bırakmıyor.
Normal şartlarda asetonsuz oje çıkarıcılar kullanımdan sonra tırnakta epeyce yağlı bir his bırakırlar. Missha asetonsuz oje çıkarıcı mendilde de var ama çok hafif ve insanı hemen koşup elini yıkamaya itecek kadar değil ^^Simli, pullu ojeleri tüm diğer asetonlar gibi uğraştırarak çıkartıyor ki onlar için folyo yöntemi uygulandığı düşünülünce normal.

Missha ürünleri hakkında bilgi almak ve satın almak için www.misshashop.net sitesine bakabilirsiniz.
Ps: Bu arada bir kutu içerisinde toplam 16 adet minik paket var bu da 16 asetonsuz oje çıkarıcı mendil demek ^^

Sevgiler

* Ürün missha Türkiye tarafından hediye edilmiştir. Okuduklarınız tarafsız görüşlerimdir

4 yorum :

 1. güzel bir ürüne benziyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) simli pullu ojelerde başarılı değil ama standart ojeleri iyi temizliyor :)

   Sil
 2. Benim ojelerimi inanılmaz bulaştırıyor yahu :( Oje ne renkse tırnaklarım o renge boyanıyor :/ Ama simli/pullu ojeleri daha iyi çıkardığını fark ettim. Folyoya gerek kalmadı. Fakat bende direkt koşarak ellerimi yıkama isteği yaratıyor... acaba bana fazla sulusu mu geldi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben paketi açmadan önce biraz sıkıyorum :) Böylece sıvının bir kısmı pakette kalmış oluyor ^^ Bir de kalyon un oje kurutucusu var bende minik şişede, onu kullandığımda aşırı bir yağlı his oluyor, tüm parmaklarım yağa batmış gibi, onunla kıyaslanınca 10da 1 diyebilirim :)
   normal ojeleri hiç iz bırakmadan çıkarıyor ama simli ojeleri çıkaramadı. Uğraştırıyor çok :/ Şaşırdım şimdi, bir kez daha mı denesem :)

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.