11 Eylül 2013 Çarşamba

MAC RiRi Woo // Mat Kırmızı Ruj

Kırmızı rujlarla pek aram yoktur normalde.
Hangi tonu olursa olsun durum böyle...

Bu durumda bu ruju neden , nasıl aldım hala bilmiyorum. Sınırlı üretim olması ilgimi çekti belki de ^^Kötü olduğu gibi bir düşünce oluşmasın. Sadece ten rengine yakın, çok dikkat çekmeyecek,tercihen soluk pembe rujlar kullanan biri olarak bu derece iddialı bir renk benim için ilk.( Sık sık kullandığım rujlar tam da şuradaki Clinique chubby stick intense curviest caramel renklerinde )
Dışarıda kullandın mı derseniz. Başlarda birkaç kez , o da mümkün olduğunca hafif uygulama yaparak .( hafif hali bile çok iddialı,çok kırmızı )
Ruju hakkını vererek kullanamadım mevsimin yaz olması itibariyle, belki bu aralar yavaş yavaş cesaret edebilirim ^^Kapağını açar açmaz burnuma gelen vanilya kokusunun bende yeme isteği uyandırdığı mat yapılı bir ruj riri woo.
Koyu, mat bir kırmızı.
Oldukça yakışan beyaz tenliler de gördüm fakat bu rengin esmer tenlilerde ( nc40 ve üzeri ) daha hoş ve doğal duracağı bir gerçek.
Ha ben ucundan yukarıda bahsettiğim sınıfa girmeme rağmen bir türlü alışamadım orası ayrı ^^ ( Eşimin de bu konudaki yapıcı (!) tavrını ve desteklerini (!) göz ardı etmemek gerek )

Uygulaması biraz zor, hatasız uygulamak için ruj fırçası kullanmanızı tavsiye ederim.

Bir de bakımlı, nemlendirilmiş dudaklarda hem daha hoş duracaktır hem de daha kolay sürülecektir. Çünkü riri woo yapı itibariyle uygulanması zor bir ruj olduğu kadar ,dudaktaki tüm kusurları da göstermeye açık.Bu tarz iddialı renkleri de çekinmeden kullanabilirim diyenlerdenseniz sınırlı üretim mac riri woo size göre olabilir ^^

Mac online satış mağazasından alabilirsiniz.Ben de online almıştım , 49 lira

Sevgiler

6 yorum :

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.