21 Ağustos 2013 Çarşamba

YSL Top Secrets Çift Fazlı Göz Makyajı Temizleyicisi

Başlıkta da yazdığı gibi çift fazlı olan bu YSL göz makyajı temizleyicisi oldukça etkili.
Bir Lancome bi-facil nasıl kolayca , uğraştırmadan suya dayanıklı rimel ve tam teşekküllü bir göz makyajını tek hamlede çıkarıyorsa bu yazıya konu olan göz makyajı temizleyicisi de en az o kadar iyi bir performansa sahip.

Göz çevresinde yağlı bir his bırakmadan tüm göz makyajını silip götürüyor.Bu tarz ürünlerde , gözlerde yanma yapıp yapmadığı gibi sorular oluyor genelde.
Bizzat yaşamış biri olarak aynı ürünün bazen hiç sorun çıkarmazken ; bazen uygulama sonrası hafif yanma benzeri bir his oluşturduğunu söyleyebilirim.
Ysl top secrets çift fazlı göz makyajı temizleyicisinde de aynen böyle oldu.
Hiç sorun yaşamadan kullanırken ; bir kullanımda rahatsızlık yaşadım ki öyle aşırı hassas gözlerim de yok.
Sadece lens kullanıyorum ve biraz daha özen gösteriyorum göz çevresi hijyenine ve göz çevresine kullandığım ürünlere haliyle.

tatilde yanıma almıştım :) Kullandım ve bitti :)


Özet geçmem gerekirse

Temizleme performansı oldukça iyi.
Uygulama sonrasında göz çevresi yağlanmadan nemlenmiş oluyor.
Hassas gözlere sahip olanlarda yanma yapabilir- hassas olmayanlarda da yapabilir - belki de hiç yapmaz. ( Değişken bir durum :)

Bu arada bendeki 30ml 'lik deluxe boy. Tam boyu 100 ml ve hepsiburada sitesinde 63 liradan satıştaPs : bu arada ysl top secrets göz makyajı temizleyicisinin içeriğindeki beyaz acı kabak ve at kestanesi özleri ile kirpikleri güçlendirip uzatmaya yardımcı olma gibi bir işlevi de var. Aklınızda bulunsun.
Bu tarz , kirpik uzatma işlevi de olan bir göz makyajı temizleyicisi daha kullanıyorum :  Dermalogica soothing eye makeup remover . Tıklayarak inceleyebilirsiniz :)

çabuk kaş uzatan yöntemler yazıma da bakabilirsiniz.

Sevgiler

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.