8 Ağustos 2013 Perşembe

Wellmaxx Hyaluron Anti-Age Göz Çevresi Serumu ( Jel )

Bugünün yazısı wellmaxx anti age göz çevresi kremi.
Göz çevresi bakımı na yönelik her ürün ilgimi çekiyor. Bunu daha önceden defalarca yazdım. Şuradaki yazımda en iyi göz kremini bulma arayışlarımdan bahsetmiştim mesela. Ya da şuradakinde ; yeni bir göz kremi alma arifesindeyken sizlerin de tavsiyelerini istemiştim.

7-8 yıllık bir geçmişim var göz kremleriyle ve başlarda tek istediğim yeterli nemlendirme iken ; son 2-3 senedir kullanacağım göz kremlerinde daha farklı özellikler arıyorum. Üzerinde anti-aging yazan kremler baş tacım mesela.

hyaluron anti age serum kullananlar review yorum
wellmaxx hyaluron anti age göz çevresi serumu


Evet , biliyorum ; çoğunlukla mucize yaratmıyor göz kremleri.
Hali hazırda oluşmuş derin bir kırışıktan kurtulmanın en sağlam ve garantili yolu da estetik ameliyat

Fakat ; daha önce de bahsettiğim gibi önleyici bakım diye bir şey var.
30'ların ortasına doğru , var olan kırışıkları azaltma umuduyla ; ya tutarsa diyerek umutsuzca farklı ürünler kullanmak yerine ; henüz kırışıklıklar kendini göstermeden ;belki 30'a varmadan kullanmaya başlamak daha mantıklı.Wellmaxx 'ın bu  anti- aging göz çevresi serumunu - jelini de bu mantıkla kullanmaya başladım.
Bu tarz kullandığım ilk ürün değil. Göz çevresine uygulanan bu tarz serumlardan daha önce de kullanmışlığım var ama wellmaxx göz çevresi serumu şu an için açık ara önde performans olarak.Yağlı bir yapısı yok.
Sıvı ama yoğun yapılı. Jel gibi de diyebiliriz.
Uygulama kolaylığı sağlayan sivri bir ucu var bu göz çevresi jelinin ; bir de bu şekilde daha hijyenik.
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılması öneriliyor.

Benim kullanma rutinim şu şekilde

Her sabah ve akşam temiz göz çevreme uyguluyorum. Tek başına kullandığım da oluyor ; Üzerine nemlendirici özellikli göz kremi kullandığım da.

Uygulamadan hemen sonra rahatsız edici olmayan bir gerginlik hissediyorum.Bir de hemen sonrasında aynaya baktığımda ; sabah bile olsa ; yorgun görünümden eser kalmadığını görüyorum.
Zaten etkisi göz çevresini daha sıkı , gergin  yapmak ; bir de var olan ince çizgilerin görünümünü azaltmak.Tatile çıkmadan önce kullanmaya başlamıştım bu wellmaxx göz çevresi jelini , tatil boyunca kullandım ve hala da kullanmaya devam ediyorum ( yakında biter sanırım )
Gözlerim beni yanıltmıyorsa , bahsettiği ince çizgileri silikleştirerek daha genç bakışlar sağlamada da başarılı.

Olumsuz hiçbir özelliğini göremedim ve başta da bahsettiğim gibi daha önceden kullandığım başka bir markaya ait göz çevresi serumuna kıyasla oldukça başarılı buldum.
Anti-aging özellikli ve sıkılaştırma özellikli bu göz çevresi jeli 20 ml ve 109 lira.
Lila Kutu 'da ise kargo bedava olarak satılıyor.

Sevgiler

1 yorum :

  1. Göz kremleri diye fıldır fıldır arayıştayken yazınızı görünce danışmak istedim :) 22 yaşındayım ama çok fazla mimik kullanıyorum öğrenciyim, göz kremi tavsiyesi istesem ne önerirdiniz acaba :) sevgiler

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.