22 Ağustos 2013 Perşembe

Versace Crystal Noir Edp

Hep şöyle denir  " Parfüm konusundaki seçimler ruh haline göre değişir "
Yani kişinin mutluyken yapacağı seçim ile depresif- mutsuz bir anında yapacağı parfüm seçiminin birbirinden farklı olacağı söylenir.

Peki şu da yok mu?

Parfümler ruh halimizi değiştirir.

Yani mutsuz, sıkıntılı bir anda kokladığımız , baskın çiçek notaları barındıran bir kokunun bizi sebepsiz yere içten içe mutlu, neşeli hissettirmesi.

Ya da güven sorguladığımız zamanlarda hafif oryantal, baharat karışımlı bir parfümle kendinden emin bir ruh haline bürünmek?

versace crystal noir parfum kullananlar

versace crystal noir notaları


Versace Crystal Noir benim için yukarıdaki iki tanıma girmese bile sevdiklerim arasında.( Misk ve sandal ağacı notasına rağmen arada beni mutlu ettiği de bir gerçek :)

Çoğu kişi ağır diyebilir ; fakat o pek çok baharatlı parfümden aşina olduğumuz gibi mide bulandırmıyor.
Kalıcılığı konusu kişiden kişiye değişse de ; bana göre tenden çok giyside kalıcı versace crystal noir edpGardenya, şakayık ve portakal çiçeğinin son derece kadınsı kokusuna sahip olan ; kehribar, misk ve sandal ağacı notalarıyla pekişen Versace Crystal Noir ; gece kullanımı için özellikle tavsiye edilen bir parfüm olsa da ; yaz kış farketmeden gündüz kullanımında da sakınca görmüyorum.

kalici parfum tavsiye


Güzel şişesinden bahsetmemişim ; evet güzel ve farklı ama çantada taşımaya hiç uygun değil versace crystal noir parfüm. Ya yanınızda atomizer taşımanızı ya da kapağını evde bırakmanızı tavsiye ederim.

Versace crystal noir edp 50 ml 188 lira , 90 ml ise 244 lira

chopard wish parfüm yorumlarımı da okuyabilirsiniz ^^

Sevgiler

4 yorum :

  1. bu muhteşem bir koku, kalıcı ve çekici

    YanıtlaSil
  2. bu parfümü ben de çok severim ara ara başka parfümler kullansam da tekrar kürkçü dükkanı olan bu parfüme dönerim. kadınsı ve çekici bir parfüm bence

    YanıtlaSil
  3. Sürekli alınacaklar arasına girecek kadar sevmedim ama fena değil diyebilirim :)

    YanıtlaSil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.