1 Ağustos 2013 Perşembe

NIVEA Fresh Natural Deodorant

Vücut bakım ürünlerimin çoğunu Nivea oluşturuyor bu aralar.

Bu yazının konusu , cam şişede spreyli  ve en güzeli klasik nivea krem kokulu bir deodorant.

Pudrasız olması en temel özelliği.

Ter kokusunu önleyici bir ürün nivea fresh and natural deodorant ; ama yaz mevsiminin bir parçası olan  " t-shirt 'ten belli olan terleme " sorununu önlemede bir Nivea stress protect deodorant gibi değil.Çok sıcak bir şehirde yaşıyorsanız ve üstüne bir de çok terliyorsunuz sizin tercihiniz bu ürün değil  nivea stress protect olmalı. ( Şimdiye kadar kullandıklarımın en iyisi diyebilirim )

Nivea Fresh natural deodorant uygun fiyatlı bir ürün. Üstüne bir de indirimle 4 lira gibi bir fiyata almıştım yanılmıyorsam.Yalnız Fresh Natural Deodorant yaz mevsiminde değil de baharda ve kışta kullanıma daha uygun sanki.
Tabii fazla terlemeyenlerdenseniz yukarıdaki cümleyi dikkate almayın :)Önceden bu kadar sık kullanmazdım ; hatta pek çok yerde de yazmış söylemişimdir , rexona'cıydım eskiden.Özellikle roll on sticklerini çok başarılı bulurdum.

Fakat Nivea 'nın geçen yazdan beri kullandığım invisible black&white deodorantı ile son zamanlarda çıkardığı stress protect benzeri ürünleri ön yargımı yıktı ve Nivea 'cı oldum ben galiba :)
Sevgiler
2 yorum :

  1. Yanıtlar
    1. kokusuna bayıldım ben de :) Yazın beni kesmez ama sonbahar-kış için mükemmel bir seçim olacak :)

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.