6 Temmuz 2013 Cumartesi

NIVEA Duşta Vücut Kremi

Yaz mevsiminde kuru bacaklar daha büyük bir sorun. Çünkü kışın olduğu gibi yağa bulanmak ( bebek yağı ya da vücut kremleri ) biraz sıkıntı. Kendi adıma konuşayım , bu tarz bakım işleriyle uğraşacak sabrımın  tükendiği zamanlar tam olarak yaz ayları.

Önce Twitter 'da duyduğum sonra reklamları dönmeye başlayınca merakımın arttığı bu ürünü geçenlerde aldım ve kesinlikle çok sevdim.


nivea dusta vucut kremi kullananlar yorum
nivea duşta vücut kremi yorumlarım


Kuru ciltler için olan mavi renklisini kullanıyorum.Klasik, mavi kavanozdaki nivea krem kokusu var ve bu daha kullanmaya başlamadan sevdiğim bir özelliği.

Kıvamı, yapısı bir losyondan farksız.
Sadece kullanımı farklı ; nivea duşta vücut kremini banyodan çıkmak üzereyken uygulayıp sonra su ile duruluyoruz. Nemi cilde hapsediyor ve sonuç bir sonraki banyoya kadar nemli bir cilt.Eminim ki merak edilen yanlarından biri cildi fazla yağlı yapıp yapmadığı.

Yağlı cildime inat, çabuk kuruyan ve sürekli nemlendirilmesi gereken vücut ve bacak gerçeğim var.

Nivea duşta vücut kremini uygulayıp yıkadıktan sonra Lush Buffy'dekinin yarısı kadar bile yağlı his yok. Zaten kuruladıktan sonra var olan da geçip gidiyor. Geriye nemli bir cilt kalıyor.

Nivea duşta vücut kremini kullanmadan önce, standart bir duş jelini her zamanki gibi kullanıyoruz bu arada.
Sonrasında nivea duşta vücut kremi uygulanıyor. 
ve banyodan sonra ayrıca nemlendirici krem vs kullanmaya gerek kalmıyorNormal satış fiyatı ne kadar bilmiyorum fakat ben indirim zamanı Cosmetica marketten 12.90 liraya almıştım.

Tatilde de yanımda olacak olan bu  renklendirici ve silikon içermeyen duş kremini ; cildi neme ihtiyaç duyan fakat pratik , zaman kaybettirmeden kullanabileceği ürünler arayan herkese tavsiye ederimYaz mevsiminde ve öncesinde bolca kullanılan diğer iki Nivea vücut bakım ürününden selülit serumu için buradaki yazımı , aşırı sıcaklarda bile oldukça iyi koruma sağlayan deodorantı için ise burayı okuyabilirsiniz.


Sevgiler

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.