8 Temmuz 2013 Pazartesi

Nivea Duş Kremi --- Nemlendirme Etkili Free Time ve Harmony Time

Bugünün konusu duş jelleri.
Yaz aylarında kullanımı daha da artan bu ürünler , pratik kullanımıyla tercih sebebi.

Başka bir markanın duş jelini kullanıyordum uzun süredir. Temizleme performansı güzel olsa da sonrasında cildi kurutması ve mutlaka nemlendirici ya da bebek yağı uygulamayı gerektirmesi can sıkıcıydı fakat mevsim bahar-kış olunca bir derece katlanılıyordu.
Sıcakların giderek arttığı, yazın ortası diyebileceğimiz şu dönemde ise ne banyo sonrası krem vs ile ne de başka teferruatlarla uğraşmaya hali olmuyor insanın. Mevsim yaz , çabuk hazırlanıp vakit kaybetmeden dışarı çıkma zamanı.Nivea ' nın ; jel duş ürünlerinin aksine krem formda olan ve genel olarak yeterli bir nemlendirme özelliğine sahip bu ürünüyle , klasik nemlendirici-bakım yağına bulanma ritüelimi haftada hatta 10 günde bire indirdiğimi rahatlıkla söyleyebilirim.

Nivea duş kremleri Standart ama nemlendirmesi muadillerine göre oldukça iyi , dahası hoş kokulu bir duş kremi. Bir de battal boy :)
Bende fotoğraflarda gördüğünüz 2 farklı kokuya sahip çeşidi var. İkisi de hafif , hoş , yaza yakışır meyve kokulu duş kremleri.Her biri 500 ml ve aldığımda tek olarak satış fiyatı 9.5 lira idi. Fakat gratis 'de 1+1 kampanyasıyla iki tanesini birden tek ürün fiyatına aldım. Çok da uygun oldu bu şekilde :)

Nivea duş kremi de tavsiye edilenler listesine eklensin o zaman :)
Ps : Nivea 'nın duşta kremini de kullanıyorum bu arada. Kuru ciltler için olanını. Duş jeli kullandıktan sonra uyguluyorsunuz, sonra durulayıp çıkıyorsunuz ; hepsi bu kadar.

2 yorum :

  1. ay tam benlik. benim cildim çok kuru duştan sonra yağlanmazsam olmuyor ama dediğin gibi yaz günleri günde nerdeyse 2 kez duş aldığımız şu günlerde yapılmıyor o da. Gratiste'ki kampanya devam ediyordur umarım, hemen alayım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. nivea 'nın duşta vücut kremi de çok iyi. Banyodan çıkmadan önce uygulanınca vücut yağından farksız etkisi var duşta vücut kreminin :)

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.