23 Temmuz 2013 Salı

Estee Lauder Sparkling Clean Yüz Temizleme Jeli --- Yağlı Ciltler İçin

Uzun süredir cilt bakım ürünlerimi dermokozmetik markalardan seçiyorum.
Fakat ilk göz ağrılarımdan Estee 'nin  ; yağ kontrolü sağlayan sparkling clean yüz temizleme jelini görünce "  kozmetik olmasına rağmen " bir süre yüz temizleyicim bu olsun " diyerek aldım.
İlk olarak şunu söyleyebilirim ; bu ürün sadece ve sadece yağlı ciltler için . Karma cildiniz varsa , " ama benim t-bölgem yağlı sadece " diyorsanız  size göre değil. Çünkü kurutma yapabilir.

Yağlı cildi olanlar ise sorun yaşamadan kullanır.

Sparkling clean yüz temizleyizi ; göremeseniz de içerisinde kil bulunan , cildi iyi temizlediğini ilk kullanımda bile hissedilen bir temizleyici.Şeffaf, jel yapıda ve çok az miktarı bile yeterli oluyor temizleme işlemi için.Pudra ,allıktan oluşan hafif bir makyajı Estee 'nin bu temizleyicisiyle , ayrıca makyaj temizleyiciye gerek kalmadan temizlemek mümkün.

Hatta renkli nemlendirici temizliğinde de fena değil. Daha yoğun kıvamlı ve uzun süre dayanıklı makyaj ürünleri için ne kadar etkili olur bir fikrim yok, denemedim.Estee Lauder ile ilgili sevdiğim şeylerden biri kaliteli ve sağlam ürün ambalajları. Bu temizleyicide de bahsettiğim durum aynen geçerli. O kadar fiyata tabii ki ambalaj da kaliteli olmalı diye düşünebilirsiniz fakat benzer fiyatlardaki Dior makyaj temizleyicinin ambalajı gerçekten kötüydü.Pompalı ambalaj olmasına rağmen seyahatlerde bavulda taşımaya da uygun değildi.

Fakat bu üründe kilitli pompa kapak var ve bavulda dahi tek damla ürün boşa gitmediği gibi , sadece kapağı çevirirken bile ürün kalitesi anlaşılıyor.Estee Lauder Sparkling Clean Yüz Temizleme Jeli 200 ml ve Fiyatı 70-75 lira civarında.

Sevgiler

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.