11 Temmuz 2013 Perşembe

Dove Onarıcı Saç Bakım Maskesi --- Kırılan Saçlar İçin / Saç Dökülmelerine Karşı

İndirimleri , daha önce kullanmadığım ürünleri deneyimleyebilmek ve belki de çok seveceğim yeni ürünler almak adına bir fırsat olarak görüyorum.

Dove 'un bu maskesini de böyle aldım. Hatta stokladım diyebiliriz. ( 2-3 tane birden almıştım çünkü fiyatları , satın aldığım kozmetik markette yarı yarıya inmişti birkaç günlüğüne)

Normal satış fiyatı 13 lira idi bu arada.İlk gözlemlediğim, taramada yaşattığı kolaylık ve saçımın hacmini almadan verdiği nemlendirme özelliği idi.Yaklaşık 2-3 haftalık kullanımdan sonra da eskiden tararken kırılan saçlarımın ( minik parçalar halinde kırılma - reklamlarda buna koparak dökülme diyorlar ama bildiğimiz kırılma işte ) azaldığını frkettim. Hatta sıfıra yakındı diyebilirim.
Yapısı yoğun olduğu için ( krem gibi ); çok fazla uygulama gerektirmemesi, haliyle de daha uzun süre kullanılabilmesi de artılarından biri.

Koruma jelatini vs loreal maskeleri gibi bunda da yok ama dove onarıcı saç bakım maskesi biraz da fiyat faktörüyle tercih edilebilir.Sevgiler

Ps: 1 hafta kadar önce Dove 'dan çok güzel bir paket geldi ( yakında paylaşacağım ) İşte o pakette bu bakım maskesinden de çıktı, bir yedeğim daha olmuş oldu :) Hem serinin diğer ürünlerini de kullanma fırsatım olacak.
Özellikle serumu çok merak ediyorum ve şimdiden 3'ünü kullandım bile ( kaldı dört :)

4 yorum :

 1. alasım geldi sorunum var saçlarımla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok aşırı bir yıpranma varsa ne kadar etkili olur bilemiyorum ama ufak tefek kırıklar üzerinde etkili :)

   Sil
 2. hımm benim koke yakın kopmalara da fayda eder mi ki?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. saçların köklere yakın kopuyorsa bir sorun var demektir. Çünkü saç uçlara doğru incelir ve zayıflar genelde.

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.