3 Temmuz 2013 Çarşamba

Bioder Epiten Tüy Azaltıcı Roll On Sir Ağda Seti

Epiten tüy azaltıcı sir ağda yı rahatlıkla tavsiye ederim desem de ; içinde kartuş ağda ısıtıcısı olan tüy azaltıcı kartuş sir ağda seti için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

İçindeki 2 adet kartuş epiten sir ağda da, temizleme mendilleri de, ağda bezi de kaliteli ; sözüm yok ; fakat kartuş ağda ısıtıcısı gerçekten felaket . En fazla 10-15 dakikada hazır olması gereken kartuş ağda, bu ısıtıcı ile 1 saate bile hazır olmuyor. ( abartmıyorum )

İlk kullanımdan itibaren durum böyle, oldukça can sıkıcı.

Arızalı diye düşünsem; dışındaki çalışır olduğunu gösteren kırmızı ışığı yanıyor kartuş sir ağda makinasının

sir agda kartus isiticisi yorum blog


Sözün özü Bioder gibi bir firmaya böyle kalitesiz bir yardımcı ürünü yakıştıramadım. ( daha önceden başka bir markanın ısıtıcısını kullanmıştım, o bile bundan daha kaliteli)

 Bioder Epiten sir ağda ya ; kartuş ağdalara evet ama ısıtıcısı kalitesiz, başka markanınkini tercih etmenizi öneririm.
kartuş sir ağda ısıtıcı makineleri yazıma bakabilirsiniz


Bu bioder tüy azaltıcı roll on sir ağda seti indirimli olarak pek çok online eczane sitesinde satışta.
Online alışveriş sitesi tavsiyeleriyazımdan tercih ettiğim güvenilir dermokozmetik siteleri ni okuyabilirsiniz. Fiyatının ise yanılmıyorsam 39 lira olması lazımdı. Bu durumda makineye 25 lira civarı bir para verilmiş olunuyor fakat ısıtamayan ve 1 saatten fazla bekleten makinemsi için bu bile fazla.

Bu markaya ait  kullandığım diğer ürünleri Bioder etiketi altında bulabilirsiniz.

Sevgiler


6 yorum :

 1. ah tek sorun bende değilmiş. Daha önce boyle bir set almıştım watsonsdan 10 dakikada hazır oluyordu. Bu Bioderin diye güvendim aldım ama ısınmıyor. Ben arızalı diye düşünmüştüm aldığım yere de iade ile uğraşmak istememiştim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tam olarak 1 saatte hazır oluyor bu ısıtıcı ile :/ Sanırım bu makinelerin ortak sorunu :/

   Sil
 2. canım bu kartuşlar malesef öyle yarım saatten fazla sürüyor ağdayı ısıtması. Ama ben memnunum bunlardan ağdanın kartuşu 2 TL kuaföre bir ağda için 50 TL veriyoruz gerek yok bence :)

  YanıtlaSil
 3. Aaa aynısı bende de var ama benb çok memnnunum. En fazla 30 dakika da hazır oluyor. Hemen 10 dakika da yapıyorum işlemimi. Kuaföre gitmekten daha az masraflı=)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslında ben bu kartuşları aynı zamanda tüy azaltıcı etkisi olduğu için tercih etmiştim ve memnunum da ama ısıtıcısı gerçekten çok yavaş çalışıyor ve epey de bekletiyor :/

   Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.