24 Haziran 2013 Pazartesi

UNE 3lü göz farı--- Top 3 eye palette P02
Ambalajına, tasarımına diyecek söz yok.

Aynalı kayar kapağıyla oldukça şık.une 3 lü göz farı paleti içerisinde 1 adet simli krem far ve 2 adet mat far bulunuyor.
Minik far fırçasını da unutmayalım.Bu fırça mat farları dağıtmak için pek uygun değil.( mat farlar fırçaya gelmiyor bir türlü )
Kremi ise fotoğraftan da anlaşılacağı üzere dayanamayıp parmaklayarak kullandım ( Ne ayıp!)
Farların kalıcılığı fena sayılmaz.

Şöyle söyleyeyim : Bazsız kullanımda, 6 saat sonra, yoğunluğunu yitirmiş olsa da hala duruyordu ve çizgilenme de yoktu pek.Ama mat farlar , fotoğrafta da göreceğiniz üzere fazlaca toz toz oluyorlar.

Koyu kahve olanı bazsız dahi güzel renk verirken, açık rengin baz kullanıldığında dahi renk vermesi zayıf.Glimmer shadow serisinden olan G16 krem farın ise bazlı ve bazsız görünümünde çok bir fark yok.Hatta bazsız daha yoğun sanki.
Çizgilenme yapmaya müsait bir far bu G16 ;ama aydınlatıcı olarak  kullanılma alternatifi var. Göz pınarlarında hafifçe mesela...S17 far nispeten daha yoğun renk verse de S13 far daha önce de yazdığım gibi renk verme açısından çok çok zayıf. Uygulanması da zor.
Normal satış fiyatı olan 40-50 lira olan bu paleti benim gibi %70 indirimdeyken aldıysanız; fiyatına göre idare eder diyebilirsiniz.

Diğer türlü, gerçekten gereksiz bir alışveriş yapmış olursunuz.

Sevgiler

3 yorum :

  1. Bu fari nerden aldiniz acaba ???

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. şu an satılmıyor sanırım; fakat 2-3 sene önce une makyaj malzemeleri bourjois ile birlikte boyner mağazalarında satılıyordu

      Sil

Konuyla ilgili sorularınız için yorum bırakmanız yeterli ^^
spam, reklam ve link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.